Medialny atak kandydatki i szybka odpowiedź burmistrza. Walka wyborcza w Pyzdrach się rozkręca

Dzisiejszy płatny artykuł wyborczy KWW Ludzie-Rozwój-Inwestycje, który ukazał się w Wiadomościach Wrzesińskich atakuje obecnego burmistrza. 

samorząd 20:25 05-10-2018 186

Na stronie czytamy m.in. o temacie mozaiki na schodach na skarpie przy kościele pofranciszkańskim, który jest pomysłem pewnej pyzdrzanki. Autor pisze, że na tym pomyśle lansuje się obecny burmistrz.

Dziś na Facebooku pojawiły się następujące oświadczenia:

Przemysław Dębski

KWW Wspólna Przyszłość

Dwa tygodnie do wyborów. Nasza konkurencja podszywa się pod dziennikarzy i publikuje paszkwile, imitujące prawdziwe artykuły. My natomiast zapraszamy wszystkich na naszą nową stronę internetową pod adresem:www.przemekdebski.pl . Nie znajdziecie tam Państwo nic o naszych rywalach, za to możecie zapoznać się z naszym programem wyborczym, podsumowaniem dotychczasowych działań i sylwetkami kandydatów. Serdecznie zapraszamy

Monika Mnich

KWW Ludzie-Rozwój-Inwestycje

Chcę Państwu oświadczyć, iż artykuł, który wyszedł w dzisiejszych Wiadomościach Wrzesińskich był pisany przez dziennikarza śledczego, który pisał go na podstawie zebranych dowodów (dokumenty, rozmowa z Burmistrzem Przemysławem Dębskim na messenger oraz na podstawie zdjęć).Czy nieprawdą jest mozaika na schodach i mural , co było pomysłem Natalii Mularczyk??Czy nieprawdą sa zdjęcia Burmistrza Przemysława Dębskiego na przystankach i łamanie prawa wyborczego, a również własnego kumunikatu ? Czy nieprawdą jest cała rodzina ztrudniona w Samorządowej Szkole Podstawowej w Lisewie ????Gdzie tu jest fałsz, nieprawda ????

Ankieta

Czy ten artykuł wpłynie na głosy wyborców?

Ankieta

Kto wygra wybory w gminie Pyzdry?

Thumb grobelny   1

Sławomir Grobelny

20:25 05-10-2018 186