Walka o pierwsze punkty: Car Gwarant Start Gniezno - PGG ROW Rybnik

Przed nami emocje związane z trzecią kolejką Nice 1 Ligi Żużlowej. Do Gniezna przyjeżdża zespół PGG ROW Rybnik – drużyna z którą pojedynki przy W25 zawsze należały do niezwykle zaciętych i emocjonujących. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 14.00. Bramy stadionu otwarte od godziny 12.00, a kasy od 10.00. W czwartek poznaliśmy awizowane składy obu ekip. Menedżer czerwono-czarnych postawił między innymi na Adriana Gałę i Juricę Pavlica, których nie oglądaliśmy w wyjazdowym pojedynku z Arged Malesą w Ostrowie.

inne dyscypliny 22:54 13-04-20190 0

Powrót do składu Adriana Gały i pierwszy w tym sezonie ligowy występ Juricy Pavlica oznacza, że tym razem w akcji na torze nie obejrzymy dwójki naszych obcokrajowców – Rosjanina Andrieja Kudriaszowa oraz Duńczyka Frederika Jakobsena. Obaj prezentowali się w dwóch wcześniejszych meczach Car Gwarant Startu – na własnym torze z Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i na wyjeździe w Ostrowie.

Podrażnieni gnieźnianie, którzy po dwóch kolejkach nie mają na swoim koncie punktów, zrobią wszystko, by zmienić ten stan rzeczy. Zapowiada się kapitalny pojedynek!

Awizowany skład Car Gwarant Startu Gniezno:

9. Oskar Fajfer

10. Oliver Berntzon

11. Adrian Gała

12. Mirosław Jabłoński

13. Jurica Pavlic

14.

15. Kevin Fajfer

Drużyna z Rybnika nie miała jeszcze okazji do zaprezentowania pełni swoich możliwości w ligowym meczu. Ubiegłotygodniowe spotkanie z Orłem Łódź zostało przerwane po dwóch wyścigach. W zespole prowadzonym przez Piotra Żyto nie brakuje uznanych nazwisk. Szwed Linus Sundstroem, Australijczyk Troy Batchelor czy Polacy – Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak to główne atuty po stronie naszych gości.

Awizowany skład PGG ROW Rybnik:

1. Troy Batchelor

2. Siergiej Łogaczow

3. Mateusz Szczepaniak

4. Linus Sundstroem

5. Kacper Woryna

6. Robert Chmiel

7.

Zapowiada nam się kapitalne widowisko, którego nie można przegapić!

#dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie!

Duża dawka adrenaliny, ogromne emocje!

:: BILETY WSTĘPU

– trybuna kryta – 45 zł

– normalny – 30 zł

– ulgowy – 20 zł

– dziecięcy – 10 zł

Sprzedaż biletów prowadzona jest w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29), w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A – również w niedzielę) oraz w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55). W sobotę dodatkowo uruchomiona zostanie kasa na stadionie (10.00-14.00). W niedzielę kasa czynna od godziny 10.00.

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje.

Sponsorem meczu jest PSB Profi Bol-Ann. Skład budowlany o ponad 25 letnim doświadczeniu i mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz opału. Dysponuje bogatą ofertą wszelkich materiałów budowlanych i wykończeniowych, od cegieł, pustaków i cementu począwszy, poprzez stropy, materiały izolacyjne, dachówki i inne pokrycia dachowe, suchą zabudowę, tynki, na farbach, lakierach i fugach skończywszy. Więcej informacji: http://www.bolann.com.pl/ (źródło: startgniezno.com)

Thumb bart%c5%82omiej szalbierz 1

Bartłomiej Szalbierz

22:54 13-04-2019