W tę sobotę w AQQ królować będą piekielne brzmienia

Psychodelic Misanthropy Fest 16 odbyło się 3 grudnia 2016 roku, po czym po imprezie odbywającej się we wrzesińskim pubie AQQ słuch zaginął. Jak się okazuje – nie na zawsze.

kultura 15:35 15-03-20195 31

Wrzesiński zespół death- i blackmetalowy Moloch Letalis („Krwawy Sztorm”) wraz z pubem AQQ zaprasza na siedemnastą edycję Psychodelic Misanthropy Fest, która odbędzie się 16 marca. Tym razem wśród zespołów wykuwających najczystszy metal zabraknie wprawdzie grup z zagranicy, jak to bywało wcześniej, ale i tak będzie okazja do tego, by zapomnieć się przy piekielnych dźwiękach.

Na scenę jako pierwsza wyjdzie grupa UR z Leszna, czyli duet wykonujący death, trash i doom metal, mający na koncie płyty „Black Vortex” oraz „Hail Death”.

– W ich nagraniach odnaleźć można ogień blackmetalowych riffów, przekonać się, jak tnie heavymetalowe ostrze, jak i zatopić się w mrocznych otchłaniach śmierci, a wszystko to osadzone w magnetycznej, podniosłej melodyce – deklarują organizatorzy. – Rzeźnik nadchodzi, drżyjcie, poparańcy! – takimi słowami inaugurują z kolei występ Crippling Madness, czyli trashmetalowej grupy z Białej Podlaskiej. – Ich bezkompromisowa muzyka jest niczym cios w brzuch zapewniający obfite krwawienie.

Na koniec na scenę wyjdą gospodarze. Bilety: 15 zł.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

15:35 15-03-2019