W niedzielę poznamy mistrza sezonu halowego. Pojedynek Kołaczkowo kontra Sokolniki

17 marca rozegrana zostanie 16. kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej w Kołaczkowie. Ta partia meczów wyłoni futsalowego mistrza sezonu.

piłka nożna 14:42 14-03-20190 0

Piłkarze grali ostatni raz 10 marca. Oto wyniki: Budziłowo – For Link Kołaczkowo 16:3, TW Kołaczkowo – Oldboys 5:2, Ferma Szafarek Zieliniec – Spółka Bieganowo 3:6, Manhattan Team – Dawka Mocy 0:10.

Powoli wszystkie pytania znajdują swoje odpowiedzi. Jaka będzie kolejność w tabeli na koniec sezonu? Kto zostanie mistrzem ligi? Kto będzie na kolejnych miejscach?

Już w najbliższą niedzielę rozstrzygnie się walka o tytuł mistrzowski. W ostatnim meczu 16. kolejki zmierzą się TW Kołaczkowo i LZS Sokolniki. Oba zespoły w tym sezonie prezentują się najlepiej z całej stawki ligowej. TW po okresie szukania stabilizacji składu i ugruntowaniu własnego stylu zdecydowanie zaczęło osiągać swój cel. Siła zespołu tkwi w kolektywie i zdolności do opanowywania sytuacji kryzysowych.

Ankieta

Kto wygra niedzielny mecz na szczycie?

Dlatego też Kołaczkowo całkiem dobrze zniosło utratę swojego najlepszego strzelca, rozkładając odpowiedzialność za zdobywanie bramek na kilku zawodników. Nieco inaczej w tym sezonie radzi sobie LZS Sokolniki. Po pierwsze, nie wypaliła dotychczasowa taktyka polegająca na wygrywaniu ligi z marszu. Sokolniki mobilizowały się na najsilniejszych rywali, pozostałych pokonując często minimalnym nakładem sił. Nerwy zawiodły zespół w kilku kluczowych momentach, stąd duża strata punktowa do lidera. To ostatnia szansa na obronę mistrzostwa.

17 marca, godz. 10.00 hala sportowa w Kołaczkowie: For-Link Kołaczkowo – Spółka Bieganowo, Manhatan Team – Oldboys, Ferma Szafarek – Dawka Mocy, TW Kołaczkowo – LZS Sokolniki.

Liga Kołaczkowo

Thumb ww biernat

Filip Biernat

14:42 14-03-2019