W Miłosławiu podczas WOŚP można będzie wylicytować wóz strażacki

Trwają ostatnie przygotowania do miłosławskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w niedzielę 13 stycznia.

aktualności 20:04 09-01-20190 5

Licytacje odbywać się będą tak jak zawsze w hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Miłosławiu/Bugaju. Start o 15.00.

Pod młotek pójdą m.in. koszulki, kalendarze, zegarek i obraz podarowany przez starostę wrzesińskiego, trening z Tomkiem Szymkowiakiem oraz liczne vouchery. Burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński podarował zaś na licytację puzzle, magnesy, fotogranit oraz wóz strażacki.

– Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś miłośnik pożarnictwa i go kupi. A najlepiej byłoby, gdyby w licytacji wzięło kilku miłośników pożarnictwa – śmieje się burmistrz.

Burmistrz pokazuje wóz, który będzie można wylicytować

W Miłosławiu można będzie również wylicytować wygodny fotel podarowany przez miłosławskiego przedsiębiorcę Rafała Filipiaka i ryżowce, czyli ptaki z klatką i karmą.

Mieszkańcy będą mogli wylicytować fotel
Cena wywoławcza ryżowców wynosi 100 złotych

– W tym roku wystawiamy gadżety przed Finałem na Fecebooku (Sztab WOŚP Miłosław – przyp. red.), które można zobaczyć. Zachęcam do przyjścia na halę w niedzielę i wzięcia udziału licytacji, którą prowadzić będzie Agnieszka Przysiuda-Zielkowska i Szymon Rewers – mówi Beata Kaniewska, współorganizatorka miłosławskiego Finału. 

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

20:04 09-01-2019