W Lidze Playarena już tylko jeden niepokonany zespół

Po czwartej kolejce spotkań Ligi Playarena okazało się, że niepokonany pozostaje już tylko zespół Wooden Villa. Mająca dotychczas również same zwycięstwa na swoim koncie drużyna MDT Desing Team dość nieoczekiwanie przegrała z Miskant Centrum Ogrodnicze.

piłka nożna 09:09 28-06-20200 0
Liga Playarena, Wooden Villa - Fundamenty

Liga Playarena

Kolejka IV, 26.06.2019 r.

Wooden Villa – Fundamenty 6:1 (3:0)

Pomimo bardzo ambitnej walki gracze Fundamentów nie mieli w tym pojedynku zbyt wiele do powiedzenia. Wydarzenia do przerwy odbywały się pod pełną kontrolą zawodników Wooden Villa, którzy za sprawą bramek zdobytych przez Filipa Janiszewskiego, Łukasza Fechnera i Patryka Kwiatkowskiego prowadzili 3:0.

Na początku drugiej części meczu do głosu doszli gracze Fundamentów, którzy już w pierwszej akcji zdobyli gola za sprawą trafienia Bartosza Lepczyńskiego. Wooden Villa na to odpowiedziało błyskawicznie. Minutę później na 4:1 podwyższył Kamil Klechammer. W następnych minutach Fundamenty miały przynajmniej trzy wyśmienite sytuacje strzeleckie, które nie zakończyły się zdobyciem gola. Bramka zdobyta przez Klechammera na 5:1 przesądziła już zdecydowanie o wszystkim. W końcówce meczu wynik na 6:1 ustalił Mateusz Bigosiński.

Miskant Centrum Ogrodnicze – MDT Desing Team 4:3 (4:1)

Mecz miał dwa oblicza. Do przerwy lepiej, od mającej dotychczas na swoim koncie komplet zwycięstw drużyny MDT Desing Team, prezentowali się zawodnicy Miskant Centrum Ogrodnicze. Co prawda już w 2. min spotkania po golu Karola Steina prowadzenie objął zespół MDT Desing Team, ale potem gole zdobywali już tylko gracze Miskant Centrum Ogrodnicze. Najpierw do remisu doprowadził Kacper Budasz. Potem po szybkiej kontrze trafieniem z dystansu gola zdobył Mateusz Szuba. W podobnych okolicznościach w 11. min na 3:1 podwyższył Damian Tonder. Bramkę stanowiącą o wygranej Miskant Centrum Ogrodnicze do przerwy 4:1 zdobył z rzutu wolnego Tomasz Zamiara.

W drugiej części meczu role na boisku się odmieniły. Stroną atakującą stali się zawodnicy MDT Desing Team. Gracze Miskant Centrum Ogrodnicze starali się walczyć o utrzymanie korzystnego wyniku. Przewaga w polu MDT Desing Team przyniosła najpierw gola zdobytego przez Mateusza Sypniewskiego. Kiedy na dwie minuty przed końcem meczu Maciej Soppa doprowadził do stanu 3:4 na boisku zrobiło się nieco nerwowo, ale na gola doprowadzającego chociażby do remisu zabrakło już czasu.

Capri Lucca – Motoklinika Bertus 5:1 (2:1)

Bramki dla Capri Lucca zdobyli: Joachim Andrzejczak, Adrian Franczak, Mateusz Pietrowski 2, Oskar Pietrzak, a dla Motoklinika Bertus: Norbert Jędrzejczak

Elektromarket – Bad Boys 0:7 (0:3)

Bramki dla Bad Boys zdobyli: Bartosz Boroniec 3, Marcin Imbierowicz, Patryk Kożuchowski 2, Adam Staniak