W Karuzeli miłe słówka, na zapleczu rewolucja

W piątkowe późne popołudnie siatkarze i trener APP Krispol oraz prezes klubu spotkali się z kibicami w Galerii Karuzela. Wypowiedziom twórców sukcesu, jakim bez wątpienia były brązowe medale I ligi, przysłuchiwała się grupa około 50 fanów.

siatkówka 19:49 18-05-20180 17

Przy okazji spotkania próbowaliśmy zweryfikować informacje, które płynęły „z miasta”. Udało się nam potwierdzić u źródeł, że w składzie trzeciej drużyny ostatnich rozgrywek zajdą olbrzymie zmiany – trzeba wręcz mówić o rewolucji personalnej. Obiecaliśmy jednak prezesowi Robertowi Wardakowi, że o szczegółach poinformujemy Czytelników oficjalnie dopiero w poniedziałek wieczorem. Rozmowy w kilku przypadkach jeszcze trwają, toteż trener Marian Kardas nie podjął w tych przypadkach ostatecznych decyzji. Rewolucja – to możemy zdradzić już teraz – ma nie jeden wymiar! Aż strach się bać…

Ławka młodzieżowa w Karuzeli

W tej sytuacji bohaterowie minionego sezonu wykazali się wysokim profesjonalizmem. W Karuzeli stawili się niemal w komplecie. Zabrakło jedynie Mateusza Jasińskiego i Damiana Dobosza, usprawiedliwionych względami rodzinnymi. Obserwowaliśmy twarze wielu siatkarzy, które nie zdradzały emocji, choć zawodnicy wiedzieli, że ich oczekiwania nie zostały spełnione i żegnają się z klubem.

Trener Marian Kardas buduje już nowy zespół

Trener Marian Kardas mówił otwartym tekstem, że wymagania były w wielu przypadkach zbyt wysokie dla klubu i zespół zostanie poważnie przemeblowany.

Krzysztof Antosik i Marcin Iglewski przy mikrofonie

Marcin Iglewski dziękował kibicom za cały sezon, prezes Robert Wardak mówił o ciężkiej pracy przy budowaniu kolejnego budżetu, a Wojciech Kaźmierczak zrobił reklamę firmie, która transportowała siatkarzy na mecze. Pozostali siatkarze z namaszczeniem podpisywali pamiątkowe zdjęcie i rozdawali autografy.

Prezes Robert Wardak nie przykuł uwagi Jędrzeja Maćkowiaka

Zapraszamy na nasz portal w poniedziałek. W piątek, w papierowym wydaniu „WW”, temat potraktujemy jeszcze szerzej.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

19:49 18-05-20180 17