W cichej i zielonej okolicy Gniezna powstaje osiedle Słoneczne Ogrody z atrakcyjną ofertą domów na sprzedaż

Prezentujemy Państwu wywiad z deweloperem, który odpowie na zadane pytania związane z inwestycją.

gospodarka 19:00 21-12-2017 1

Na początku wyjaśnijmy naszym Czytelnikom, kto stoi za inwestycją osiedla Słoneczne Ogrody?

Realizatorem powstającego osiedla jest spółka Silver Trade założona przez dwie osoby - Artura Aksiutina oraz Władysława Zabłockiego. Obydwaj możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem biznesowym, w tworzeniu od nowa, jak i prowadzeniu rozwiniętych biznesów. Naszą szeroką wiedzę i umiejętności postanowiliśmy wykorzystać przygotowując ofertę dla przyszłych mieszkańców osiedla Słoneczne Ogrody.

Proszę opowiedzieć o ofercie osiedla.

Realizujemy inwestycje osiedla Słoneczne Ogrody przy ulicy Bocznej w Gnieźnie, a więc 5 domów szeregowych z własnym garażem i ogródkiem. Staraliśmy się połączyć przystępność cenową mieszkań w bloku z udogodnieniami mieszkania w domu jednorodzinnym. W naszej ofercie posiadamy budynki o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 wraz z garażem. W każdym projekcie znajduje się 5 niezależnych pokoi. Zwolenników przestronnych przestrzeni ucieszy zaprojektowana otwarta strefa dzienna. Łazienkę przewidzieliśmy na dwóch kondygnacjach, każda z ogrzewaniem podłogowym. Cechą szczególną tych domów są duże okna, zapewniające doskonałe naświetlenie pomieszczeń oraz nowoczesny wygląd. Co więcej, na terenie osiedla zaplanowaliśmy plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo oferujemy system Inteligentnego Domu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa dla osób, które zdecydują się na kupno domu do końca bieżącego roku.   

Na jakim etapie jest obecnie inwestycja?

Aktualnie rozpoczynamy montaż więźby dachowej i powoli przygotowujemy się do stanu surowego zamkniętego.

A jaki jest standard oddawanych domów?

Wszystkie domy oddamy klientom w podwyższonym stanie deweloperskim. W jego skład wchodzą m.in. drzwi wejściowe antywłamaniowe, ocieplone, stalowe w okleinie oraz okna PCV o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych i akustycznych. Do wznoszenia ścian konstrukcyjnych wykorzystujemy wysokiej jakości suporexu, natomiast dach w konstrukcji drewnianej zostanie pokryty blachą płaską, aby zachować nowoczesny wygląd budynków. Oczywiście zadbamy również o odpowiednią izolację ścian i dachu grubą warstwą styropianu i wełny mineralnej. W standardzie także zapewniamy kompletne instalacje: elektryczną z gniazdkami i włącznikami, wodno-kanalizacyjną, gazową oraz grzewczą z aluminiowymi grzejnikami, ogrzewanie podłogowe obsługiwaną przez piec kondensacyjny niemieckiej firmy Viessmann. Na zewnątrz oferujemy ogrodzenie całego terenu osiedla z bramą wjazdową na pilota dla zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców. Przed budynkami zaplanowaliśmy płytę ażurową a na tarasie położymy deskę tarasowa, na elewacji zostanie zamontowane oświetlenie.

Kiedy pierwsze rodziny będą mogły wprowadzić się do nowych domów?

Ukończenie inwestycji przewidujemy na III kwartał 2018 roku.

W jaki sposób zapewniają Państwo komfort przyszłym mieszkańcom?

Nie bez powodu osiedle Słoneczne Ogrody jest określane jako nowoczesne oraz komfortowe. Dzięki temu nasza oferta jest unikalna w Gnieźnie oraz pobliskich okolicach. Bezwątpienia ciekawy oraz nowoczesny projekt domów to duża zaleta całej inwestycji. Aspekty wizualne są dla nas bardzo ważne. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców zaplanowaliśmy garaż w bryle domu oraz własny ogródek. Dodatkowo na terenie osiedla przewidzieliśmy również plac zabaw dla najmłodszych. Co więcej, osiedle jest podłączone do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Budynki będą ogrzewane za pomocą bardzo wydajnych piecy kondensacyjnych, co gwarantuje oszczędność pieniędzy.

Na koniec proszę powiedzieć, czy Państwa klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego?

Oczywiście, że tak. Mamy do dyspozycji doradcę kredytowego z długoletnim doświadczeniem, który pomoże otrzymać kredyt na wymarzony dom. Skorzystanie z takiej pomocy niewątpliwie przyśpiesza uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów w sprzedaży.

My również dziękujemy. Cieszymy sie, że możemy przyczynić się do rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Gnieźnie.

Więcej informacji na stronie Sloneczneogrody.eu.

Artykuł sponsorowany.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

19:00 21-12-2017 1