VOLLEY Września triumfatorem jednego z najstarszych w Polsce turniejów siatkówki rozgrywanego w Miłosławiu

Turniej siatkówki o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej rozgrywany jest w Miłosławiu od 1974 roku. W tym roku główne trofeum wywalczyła ekipa VOLLEY Września.

siatkówka 21:07 20-02-2018 0

44 Turniej piłki siatkowej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Miłosławiu rozegrano w ciągu ubiegłego tygodnia w hali sportowej w Bugaju. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn. Organizatorzy przydzielili uczestniczące ekipy do dwóch grup.

W Grupie A walczyły drużyny VOLLEY Września, OLD’BOYS-BUDOTEM Miłosław i NORBERT-TEAM. Prawo gry w pojedynkach półfinałowych wywalczyły sobie drużyny VOLLEY Września i OLD’BOYS-BUDOTEM Miłosław. Pozycje w Grupie B ustalił jeden pojedynek pomiędzy MLKS ORLIKIEM Miłosław, a MILESZĄ Targowa Górka.

W jednym z półfinałów w rywalizacji dwóch miłosławskich drużyn lepszy okazał się MLKS ORLIK. Drugi z półfinałów rozstrzygnięty został w tajbreku, w którym lepszy od MILESZY Targowa Górka okazał się VOLLEY Września.

Pojedynki decydujące o końcowej kolejności w turnieju rozegrano w sobotę, 17 lutego. W meczu o trzecie miejsce MILESZA Targowa Górka 3:1 pokonał OLD’BOYS-BUDOTEM Miłosław. Finał zakończył się takim samym wynikiem. Lepszy w starciu z MLKS ORLIKIEM Miłosław okazał się zespół VOLLEY Września.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mikołaj Kurek (VOLLEY Września) i Jakub Więcek (MLKS ORLIK Miłosław).

21:07 20-02-2018 0