Victoria zawodzi. Wrześnianie kompletnie bezradni wobec solidnej defensywy gości z Kępna (galeria)

Spory zawód spotkał kibiców Victorii, którzy przyszli oglądać pojedynek z Polonią Kępno. Wrześnianie, którzy w próbach sforsowania defensywy gości byli zazwyczaj bezradni stracili po przerwie gola na wagę meczu.

piłka nożna 18:58 14-04-20180 3

Już pierwszy fragment sobotniego meczu wskazywał na to, że piłkarze Victorii nie są w odpowiedniej dyspozycji. Wrześnianie popełniali zbyt dużo błędów, grali chaotycznie, wychodziło im naprawdę niewiele. Wykonywanie stałych fragmentów gry, które dotychczas były silną bronią Victorii nie przynosiło żadnych korzyści. Wystarczy powiedzieć, że po kilkunastu dośrodkowaniach z rzutów rożnych tylko raz po przerwie udało się uderzyć piłkę głową Piotrowi Sarbinowskiemu. W pierwszej połowie Victoria miała trzy okazje bramkowe niewykorzystane przez Szymona Krawczyńskiego, Jacka Kopaniarza i Wiktora Kacprzaka.

W 51. min po wprowadzeniu piłki do gry z rzutu rożnego zagranie piętą przez jednego z graczy Polonii otworzyło drogę do bramki Victorii. Tobiasz Nowicki nie miał żadnych szans na obronę futbolówki zagranej wzdłuż linii bramkowej, której lot przecięty został przez zawodnika gości. W dalszej części meczu działania Victorii przypominały bicie głowa w mur. Gra długą piłką nie przynosiła żadnego efektu. W 88. min wrześnianie mieli szansę na doprowadzenie do remisu, ale futbolówka uderzona przez Pawła Lisieckiego z 5. metrów wybita została z linii bramkowej.

Pełne sprawozdanie z meczu w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Kruszyński (46. Oczkowski), Jasiński, Lisiecki, Majewski, Kacprzak, Krawczyński (76. Łabędzki), B. Nowicki, Kopaniarz – Sarbinowski (79. Matuszak) – Jankowski (63. Szczublewski)

IV liga, Victoria Września – Polonia Kępno 0:1 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

18:58 14-04-20180 3