Victoria nie zwalnia tempa, wrześnianie przywożą kolejny komplet punktów z Rawicza

Pojedynek z Rawią Rawicz graczom Victorii udało się rozstrzygnąć na własną korzyść dopiero w samej końcówce. Przez większość meczu nie schodzący z połowy przeciwnika wrześnianie mieli poważne problemy ze skutecznością.

piłka nożna 16:42 11-11-2017 14

W pierwszej połowie meczu zdecydowanie przeważający gracze Victorii mieli duże problemy ze skutecznym wykańczaniem swoich akcji. Gospodarze natomiast wykazali się niezwykłą skutecznością wykorzystując jedną z dwóch szans bramkowych wypracowanych w meczu. W 22. min po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i uderzeniu piłki głową przez zawodnika Rawii futbolówka znalazła drogę do bramki wrześnian.

W 59. min Victoria doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu Arkadiusza Juchacza piłkę z bliska do bramki Rawii skierował Jacek Kopaniarz. Wrześnianie na prowadzenie wyszli dopiero w 80. min. Po asyście Kopaniarza Dawid Kierzek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Zwycięstwo wrześnian przypieczętował w 89. min Wiktor Kacprzak. Rozmiar wygranej Victoria powiększyła w doliczonym czasie gry. Po podaniu Kierzka piłkę z 10. metrów do siatki Rawii skierował ponownie Kacprzak.

Pełne sprawozdanie z meczu będzie można przeczytać w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Kruszyński, Lisiecki, Jasiński, Majewski – Kacprzak, B. Nowicki, Krawczyński, Kopaniarz – Kierzek – Jankowski (46. Juchacz)

IV liga, Rawia Rawag Rawicz – Victoria Września 1:4 (1:0)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

16:42 11-11-2017 14