Victoria nie zwalnia tempa. Komplet punktów przywieziony z Ostrzeszowa

W minioną środę piłkarze Victorii odnieśli pewne zwycięstwo w wyjazdowym pojedynku ze swoją imienniczką z Ostrzeszowa. Wrześnianie nadal mają przewagę sześciu punktów na drugą w tabeli Pogonią Nowe Skalmierzyce.

piłka nożna 16:38 11-11-20200 0

Wynik meczu w Ostrzeszowie wrześnianie otworzyli już w 5. min. Po podaniu Jakuba Groszkowskiego piłkę z bliska w siatce gospodarzy mieścił Mikołaj Jankowski. Do przerwy gracze obu drużyn nie forsowali zbytnio tempa gry. Próbujący kontrować gospodarze mieli dwie okazje strzeleckie z rzutów wolnych. Za każdym razem okazali się przy tym mocno nieskuteczni.

W 55. min po znakomitej akcji wrześnian lewą stroną boiska i dograniu Filipa Brzostowskiego próbujący interweniować obrońca Ostrzeszowa wepchnął piłkę do własnej bramki. Po podaniu piłki na wolne pole przez Mikołaja Panowicza w 62. min Jankowski lobując bramkarza w sytuacji sam na sam podwyższył na 3:0. W 68. min gospodarze zdobyli swojego jedynego gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem wrześnian Tobiaszem Nowickim. W końcówce meczu gracze Victorii przynajmniej jeszcze dwukrotnie mogli zwiększyć rozmiar swojego zwycięstwa. Raz piłka trafiła w poprzeczkę bramki Ostrzeszowa wychodząc potem w pole.

Victoria Września zagrała w składzie: Nowicki – Chopcia, M. Majewski, Marzyński, A. Majewski – Szczublewski (87. Szaufer), Krawczyński (90. Kruszyński), Groszkowski (90. Kistowski), Brzostowski (90. Kopaniarz) – Jankowski (76. Szymański) – Panowicz

IV liga, Victoria Ostrzeszów – Victoria Września 1:3 (0:1)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

16:38 11-11-2020