Victoria II umacnia się w środku tabeli, wrześnianie pewnie ogrywają ZKS Zagórów

Po przetrwaniu pierwszej połowy grając pod wiatr gracze rezerw Victorii potrafili zdominować boiskowe wydarzenia. Ostatecznie wrześnianie wysoko pokonali ZKS Zagórów.

piłka nożna 12:39 30-10-2017 0

Grająca pod silny wiatr w czasie pierwszej połowy Victoria II z trudem przebijała się na połowę przeciwnika. Atakujący goście nie mogli jednak niczego wielkiego wskórać. Wrześnianie co rusz kontratakowali osiągając sukces w 37. min. Po podaniu Brajana Wojciechowicza swoją pierwszą bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zagórowa zdobył Maciej Szczublewski. Chwilę później pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gości przegrał Dawid Błaszak. W 45. min niepowtarzalną okazję do wyrównania zmarnowali przyjezdni. W zamieszaniu podbramkowym gracz Zagórowa przeniósł piłkę nad bramką uderzając z 5. metrów.

Pierwsze 10. min drugiej połowy okazało się jeszcze w miarę wyrównane. Potem na boisku rządzić zaczęli wrześnianie. Najpierw znakomitej okazji do podwyższenia rezultatu nie udało się wykorzystać Wojciechowiczowi. W 62. min drugi gol dla Victorii II jednak padł. Po podaniu Szczublewskiego futbolówkę w bramce gości umieścił Wojciechowicz. Cztery minuty później na 3:0 w zamieszaniu podbramkowym podwyższył wpuszczony chwilę wcześniej na boisko Sebastian Knop. W 74. min po strzale z dystansu i błędzie bramkarza Zagórowa kolejne trafienie dla Victorii II zaliczył Kacper Łabędzki. Wynik meczu na 5:0 w 78. min ustalił Szczublewski.

- Za to spotkanie naszym zawodnikom należą się gratulacje. Zagraliśmy dużo lepiej niż tydzień temu. Kluczem do zwycięstwa było przetrwanie pierwszej połowy w grze pod wiatr. Lubimy grać z kontry i to wykorzystaliśmy – oceniał trener Victorii II Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Zdunek (60. Dawid Szymański), Til, Wawrzyniak – Szczublewski, Grabarek, Łabędzki, Błaszak (65. Knop) – Wojciechowicz (75. Kolski) – Juchacz

Klasa A, Victoria II Września – ZKS Zagórów 5:0 (1:0)

12:39 30-10-2017 0