Uwaga, konkurs! Mamy dla Was bilety na sobotnią galę MMA!

Już jutro w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni odbędzie się kolejna wrzesińska edycja gali Slugfest. Mamy bezpłatne wejściówkę na tę imprezę!

sporty walki 12:24 08-12-2017 0

Gala Slugfest 13 rozpocznie się o godz. 19.00. Zobaczymy na niej 10 pojedynków w profesjonalnej oprawie. Walką wieczoru będzie starcie Juranda Lisieckiego z MMA Witkowo z Kamilem Lamprychtem z Zenth Vera Łódź.

Poza tym wśród zawodników będą znani z walk wieczoru poprzednich edycji Slugfest, między innymi Tomasz Terlikowski, Kuba Kamieniarz, Patryk Molka, Jakub Wieczorek.

Bilety w cenie od 25 do 70 zł są jeszcze dostępne w restauracjach Capri i Lucca, we Wrześni przy ul. Warszawskiej 32. A kto chce wybrać się tam za darmo, powinien wziąć udział w naszym konkursie.

MAMY DLA WAS TRZY PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI. Otrzymają je pierwsze trzy osoby, które prawidłowo odpowiedzą na następujące pytanie: Która to będzie wrzesińska edycja gali Slugfest? Odpowiedzi przyjmujemy pod adresem: konkursy@wrzesnia.info.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać zwrot „MMA”, a w treści dane osobowe. Bilety będą czekać na zwycięzców w kasie imprezy, za okazaniem dowodu osobistego.

Dodajmy, że gala Slugfest 13 odbędzie się pod honorowym patronatem Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni oraz Starostwa Powiatowego we Wrześni.

AKTUALIZACJA: Mamy już zwycięzców, to Żaneta Zaworska, Daria Mosik i Adrian Koziński. Gratulujemy!

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:24 08-12-2017 0