Urząd Miejski w Pyzdrach wprowadza ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, burmistrz Pyzdr zdecydował o ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów.

samorząd 15:48 25-10-20200 0

W celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Pyzdrach od 26 października do odwołania wprowadza się następujące ograniczenia:

- Nie będzie prowadzona bezpośrednia obsługa klientów (z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych).

- Mieszkańcy we wszystkich sprawach prowadzonych przez urząd mogą kontaktować się z pracownikami wyłącznie telefonicznie i e-mailowo w dotychczasowych godzinach pracy lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub poprzez ePUAP /GiMPyzdry/skrytka.

- Wnioski, podania, deklaracje i inne dokumenty w formie papierowej można składać do skrzynki podawczej, która umieszczona jest przy wejściu do budynku. Zaleca się dołączenie numeru telefonu i adresu e-mail celem sprawnego kontaktu.

- Kasa pozostanie nadal czynna, jednak zaleca się ograniczenie wizyt i dokonywanie wpłat za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub bezpośrednio w Banku Spółdzielczym w Pyzdrach, gdzie nie będą pobierane dodatkowe opłaty. W pomieszczeniu, w którym znajduje się kasa może znajdować się tylko jedna osoba (bez osób towarzyszących), która ma zakryte usta i nos.

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

15:48 25-10-2020