Unia w czepku urodzona. Druga z rządu porażka Victorii

Gol samobójczy na początku spotkania, gol na wagę porażki na jego końcu, a w międzyczasie poprzeczka i słupek. Tak pechowej soboty wrześnianie nie mieli dawno.

piłka nożna 18:10 30-03-20192 5

Victoria nie rozegrała dobrego meczu z Unią Swarzędz, brakowało w jej szeregach indywidualności, która mogłaby pociągnąć kolegów. Podopieczni trenera Tomasza Bekasa walczyli, zostawili na murawie sporo zdrowia, mieli szansę na trzy punkty, ale szczęście wyraźnie było po stronie gości.

Adrian Majewski nie zaliczy meczu z Unią do szczególnie udanych

Już w 3. min Adrian Majewski tak nieszczęśliwie próbował wybijać dośrodkowaną piłę, że ta wylądowała we wrzesińskiej bramce. Samobójczy gol na długo ostudził poczynania wrześnian. Pierwszą okazję na wyrównanie miał w 32. min Paweł Lisiecki, ale przy próbie wpakowania piłki do siatki z trzech metrów był szarpany za koszulkę i nie ustał na nogach.

Paweł Lisiecki robi sobie miejsce...
...przyjmuje piłkę...
...ściągany jest za koszulkę...
...i w końcu zostaje powalony. Oczywiście nic się nie stało, jak sugerują goście

Trzy minuty później na strzał z 20 metrów zdecydował się Hubert Oczkowski. Piłka odbiła się od poprzeczki, później od linii bramkowej i wyszła w pole.

W akcjach gości czuć było jakość, ale w pierwszej odsłonie nie zdołali oddać celnego strzału.

Zrobiło się ciepło, to i kibice dopsali

W drugiej połowie wrześnianie częściej gościli pod bramką Unii, ale brakowało tego ostatniego podania. W 60. min po dośrodkowaniu w pole karne i sporym zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Jakuba Marzyńskiego, który płaskim strzałem z dzisięciu metrów zdołał wyrównać. Siedem minut później Victoria powinna wyjść na prowadzeni. Po trąceniu piłki przez Mikołaja Jankowskiego futbolówka trafiła w słupek.

Jakby pecha było mało, już w doliczonym czasie gry piłkarze ze Swarzędza zdobyli gola na wagę zwycięstwa. Naszym katem okazał się Krzysztof Stępiński. Co ciekawe, ten sam zawodnik jesienią, podobnie jak teraz wchodząc z ławki, pognębił Victorię zdobywając dwie bramki.

Ideowcy jakoś ostatnio ucichli

IV liga: Victoria Września – Unia Swarzędz 1:2 (0:1)

Victoria: T. Nowicki – Garstka, Lisiecki, Marzyński, Majewski – Szczublewski (46. Kanior), Witczak (59. B. Nowicki), Oczkowski (90. Kruszyński), Krawczyński, Krzyżanowski - Jankowski (81. Szymański)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

18:10 30-03-2019