UKS Kołaczkowo niepokonane w Nadwarciańskim Turnieju Unihokeja

UKS Kołaczkowo zwyciężył w 4.edycji Nadwarciańskiego Turnieju Unihokeja, który w sobotę (26 maja) odbył się w Kołaczkowie. Kołaczkowianie okazali się najlepsi w stawce ośmiu zespołów.

inne dyscypliny 13:37 27-05-20180 0

Zawody rozegrano w kategorii wiekowej młodzika Klasyfikacja końcowa turnieju wygląda następująco: 1. UKS Kołaczkowo 2. UKS Jastrzębie Żytowiecko 3. UKS Victoria Gultowy 4. SP Bieganowo 5. SP Owieczki 6. UKS Bieganowo 7. ZSP Kołaczkowo 8. UKS Jastrzębie Żytowiecko II.

Najlepszą zawodniczką została wybrana Natalia Skiba, królem strzelców Krystian Makuch, natomiast najlepszym bramkarzem Kacper Kominkiewicz. Nagrody wręczyła Justyna Wasilewska, dyrektor OWDiR Kołaczkowo.

- To cykliczny turniej, którego celem jest integracja dzieci grających w tego unihokeja z różnych środowisk i miejscowości. Myślę, że udaje się nam to w pełni jest coraz większe zainteresowanie turniejem. Może w tym roku nie było takiego przekroju jaka była w poprzednim roku, a to się wiąże z tym, że dziś i jutro w Elblągu odbywają się mistrzostwa Polski szkół, są wycieczki, jest dzień matki. Ale występujące dzisiaj drużyny były bardzo fajne, dały z siebie wszystko – powiedział nam Tadeusz Kiciński, organizator turnieju

Thumb ww biernat

Filip Biernat

13:37 27-05-2018