Ukraińcy do pracy! Powstał portal do wyszukiwania pracowników z Ukrainy

Z powodu pandemii koronawirusa, polskim przedsiębiorcom trudno jest znaleźć pracowników. Za pośrednictwem nowego portalu Ukraincy Do Pracy polscy przedsiębiorcy mogą szybko rekrutować pracowników bez pośredników.

gospodarka 08:05 24-05-20208 21

Kryzys 2020 r. związany z pandemią koronawirusa wpłynął przede wszystkim na pracę przedsiębiorstw, w tym polskich. Mimo szeregu ograniczeń kwarantanny polscy pracodawcy muszą myśleć o tym, jak utrzymać się na powierzchni i nie zbankrutować. Jednym z problemów, przed którym stali dziś polscy pracodawcy, jest poszukiwanie pracowników, w tym z Ukrainy.

Portal Ukraincy Do Pracy został stworzony specjalnie w celu uproszczenia procedury rekrutacji. Portal jest łatwy w użyciu zarówno dla pracodawców, jak i ukraińskich pracowników zainteresowanych znalezieniem pracy w Polsce.

Taki portal jest najlepszym narzędziem pomagającym polskim przedsiębiorcom w szybkim znajdowaniu pracowników bez pośredników. Jednocześnie Ukraińcy, którzy są obecnie bezrobotni, będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w polskich firmach i wybrać najlepszą opcję zatrudnienia.

Zalety portalu i wyszukiwanie pracowników

Zaletą portalu Ukraincy Do Pracy jest łatwość obsługi i brak pośredników. Polski przedsiębiorca może szybko znaleźć pracowników z Ukrainy.

Portal ma również gotową bazę ukraińskich pracowników, a pracodawca może sam znaleźć pracowników.

W ten sposób polscy przedsiębiorcy mogą dodawać do portalu nieograniczoną liczbę ogłoszeń o pracę lub samodzielnie szukać pracowników z istniejącej bazy danych.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

08:05 24-05-2020