Twój europoseł się nudzi, a Komisja Europejska jest taka straszna? Bruksela – zobacz to sam!

Na początku września tego roku grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują oni Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

aktualności 12:30 29-05-20180 0

To możesz być TY! Wypełnij kupon ze strony 16 ostatniego wydania „Wiadomości Wrzesińskich” i wyślij go do najpóźniej do 15 czerwca na podany adres. Wyniki zostaną ogłoszone do 13 lipca na stronie Gazetylokalne.pl. Tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu „InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:30 29-05-20180 0