Twitterowe przepychanki Kosiniaka-Kamysza i Tomasza Lisa z Wrześnią w tle

Żale pana Mieczysława z Wrześni zrelacjonowane przez Władysława Kosiniaka-Kamysza na Twitterze stały się pretekstem do politycznych złośliwostek.

aktualności 11:35 11-02-20200 184

O spory na Twitterze nietrudno. Można wręcz powiedzieć, że głównie do tego służy ta społecznościowa platforma. Swoje konta ma tam większość polityków i dziennikarzy ogólnopolskich mediów.

Jeden z ostatnich wpisów Władysława Kosiniaka-Kamysza dotyczył jego niedawnej wizyty we Wrześni. Kandydat na prezydenta napisał, że po spotkaniu w restauracji Aleksandra podszedł do niego niejaki pan Mieczysław i opowiedział, jak spędził 17 godzin w kolejkach na SORze.

– Ja tego nie odpuszczę. Dla mnie jako polityka, jako lekarza, zadaniem nr 1 jest reforma służby zdrowia – stwierdził prezes PSL-u.

Na riposty nie trzeba było długo czekać. Szef „Newsweeka” Tomasz Lis napisał, że służba zdrowia nie leży w kompetencjach prezydenta.

Z kolei dziennikarka Marzena Paczuska z TVP przypomniała, że Kosiniak-Kamysz był już u władzy i sytuacja w służbie zdrowia nie uległa poprawie.

Szerzej całą dyskusję TUTAJ opisał portal Wpolityce.pl.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:35 11-02-2020