Trzy punkty do worka. Victoria myślami już w barażach

W sobotnie popołudnie wrześnianie pewnie ograli Tura Turek. Na boisku przy Kosynierów nie pokazali jednak wielkiego futbolu.

piłka nożna 21:03 19-05-20180 6
Przed meczem na twarzach duże skupienie

Pierwszego gola, zresztą rzadkiej urody, podopieczni trenera Czesława Jakołcewicza zdobyli już w 4. min. Prawym skrzydłem urwał się Wiktor Kacprzak, dośrodkował na drugi słupek, a zamykający akcję Maciej Matuszak huknął nie do obrony. W 24. min było już 2:0. Matuszak ostro dośrodkował z lewej flanki, Szymon Krawczyński uderzył głową, ale piłka jedynie obiła słupek. Obrońcy gości załatwili resztę. Jeden z nich próbując wyekspediować futbolówkę w pole nabił drugiego i ta wylądowała w siatce.

Maciej Matuszak robił wiele wiatru. Zresztą oba skrzydła były mocną stroną Victorii

Rywale chcieli się odgryzać, ale do przerwy Tobiasz Nowicki zmuszony był tylko do jednej poważnej interwencji.

Po zmianie stron, w 48. min, rywale za sprawą Jakuba Młynarskiego zdobyli jednak gola kontaktowego. I choć jeszcze dwukrotnie minimalnie mylili się po strzałach z dystansu, nie potrafili zrobić nam krzywdy. Victoria miała zdecydowanie więcej szans na podwyższenie wyniku. Dwa razy przed szansą stawał Kacprzak, dwa razy świetne okazje wpisania się na listę strzelców miał Łukasz Pietrzak.

Łukasz Pietrzak (4) wszedł na plac w drugiej połowie

Mecz nie był szczególnie udany w wykonaniu naszych piłkarzy, ale i nie było takiej potrzeby. Zwycięstwo w lidze jest już przesądzone, a w dodatku Mieszko Gniezno, rywal w pojedynku barażowym, nagrywał cały mecz.

IV liga: Victoria Września – Tur Turek 2:1 (2:0)

Victoria: T. Nowicki – Oczkowski, Lisiecki, Majewski, Krzyżanowski – Kruszyński – Kacprzak (72. Pietrzak), B. Nowicki (79. Łabędzki), Krawczyński, Matuszak(62. Kopaniarz) – Sarbinowski (75. Jankowski)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

21:03 19-05-20180 6