Trwają zapisy do II Turnieju Nocnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września

27 czerwca na boisku typu orlik w Nowym Folwarku oraz we Wrześni przy ul. Słowackiego 41 odbędzie się II Turniej Nocny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Zapisy trwają.

piłka nożna 12:52 16-06-20200 0

Gminne Zrzeszenie LZS we Wrześni przy współpracy z Wrzesińskim Towarzystwem Piłki Nożnej oraz Klubem Piłkarskim Września zapraszają na II Turniej Nocny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji czas na kolejną odsłonę tych zawodów. Rok temu w turnieju wzięło udział 12 drużyn, a najlepszym okazał się zespół FC Słupca.

- Turniej cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy, że będziemy grać równolegle na dwóch boiskach typu orlik. Główną areną zmagań będzie boisko w Nowym Folwarku natomiast część meczów w grupach eliminacyjnych zostanie rozegrana we Wrześni na boisku przy ul. Słowackiego 41 - mówi pomysłodawca i organizator turnieju Piotr Jędraszak.

Organizatorzy zapewniają:

- niepowtarzalną atmosferę gry przy sztucznym oświetleniu

- puchar dla każdej drużyny uczestniczącej w turnieju

- obsługę sędziowską

- galerię zdjęć i materiał video z turnieju

Maksymalna liczba drużyn, które mogą wziąć udział w turnieju to 24. Dokonać zgłoszenia oraz uzyskać szczegółowych informacje można pod nr tel. 693-597-199 lub 531-721-127. 

Tekst: Piotr Jędraszak

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

12:52 16-06-2020