„Tajemnice zamurowanych drzwi” – konkurs GOK Kołaczkowo dla młodzieży

GOK Kołaczkowo zaprasza młodzież do udziału w multimedialnym konkursie zatytułowanym „Tajemnice zamurowanych drzwi”. Prace przyjmowane są do 13 stycznia br.

kultura 18:05 01-01-20211 1

– Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Kołaczkowo również dla dzieci i młodzieży spoza terenu gminy. Warunkiem jest jednak w tym przypadku nauka w jednej z szkół gminy Kołaczkowo. W wielkim skrócie proponujemy wam przedstawienie historii o tym, co jest za zamurowanymi drzwiami. Przygotowując pomieszczenie pod małe kino skuto wszystkie tynki. Naszym oczom ukazało się kilka dziwnych i zagadkowych rzeczy. Ale największe zdumienie wywołały zamurowane drzwi – informuje Mariusz Gomulski, dyrektor GOK-u.

- Nie wiemy kto i kiedy je zamurował, nie wiedzieliśmy nawet o tym, że istniały. Nikt nie wiedział i nic na to nie wskazywało. Nie wiemy dokąd prowadzą, nie wiemy co jest za nimi. Nie wiemy, ale pewnego dnia to odkryjemy. Wcześniej jednak proponujemy zabawę. Wymyślcie, co też może być za tymi drzwiami - dodaje dyrektor.

Forma prezentacji jest dowolna. Może to być:

- film

- podcast

- opowiadanie

- rysunek, obraz, komiks itp.,

Trzech laureatów konkursów wybierze komisja konkursowa. Do wygrania są bony podarunkowe.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

18:05 01-01-2021