Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy okazała się nie do ogrania

W sobotę 10 marca w hali przy szkole na Bugaju odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej „Football Academy Miłosław CUP 2018”. Zawodnicy rywalizowali w nich o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Miłosławiu Huberta Gruszczyńskiego.

rekreacja 17:05 20-03-2018 0

W turnieju wzięli udział zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi. W sumie osiem drużyn: Football Academy Miłosław I, Football Academy Miłosław II, MKS Victoria Września, KS Sparta-Sklejka Orzechowo, Szkółka Piłkarska FOX, Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Września, Młodzieżowy Klub Sportowy RM TEAM oraz KS Polonia Środa Wlkp.

Mecze toczyły się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Tryumfatorem turnieju została drużyna Szkółki Piłkarskiej Waldemara Przysiudy z Wrześni, która nie przegrała ani jednego meczu, w dodatku tracąc tylko jedna bramkę. Drugie miejsce w turnieju przypadło Młodzieżowemu Klubowi Sportowemu RM TEAM. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna MKS Victoria Września, która w meczu o trzecie miejsce wygrała z zespołem KS Polonia Środa Wlkp. 4:0.

Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy z Wrześni
Młodzieżowy Klub Sportowy RM TEAM
MKS Victoria Września
Szkółka Piłkarska Fox
Football Academy Miłosław
Sparta Sklejka Orzechowo

Na wszystkie drużyny oraz wyróżnionych zawodników czekały nagrody ufundowane przez sponsorów. Puchary wręczał zaś przewodniczący Rady Miejskiej w Miłosławiu Hubert Gruszczyński.

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

17:05 20-03-2018 0