Szkoła Podstawowa w Bieganowie w finale wojewódzkim unihokeja!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bieganowie awansowała do Finału Wojewódzkiego Unihokeja Chłopców. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Franciszek Wawrzyniak.

inne dyscypliny 09:24 02-12-20191 0

29 listopada zespół z Bieganowa wziął udział w turnieju półfinałowym województwa wielkopolskiego w unihokeju chłopców w kategorii dzieci. Zawody odbyły się w Wieleniu.

Po zaciętych pojedynkach reprezentacja SP Bieganowo wywalczyła 2 zwycięstwa i 2 remisy co dało łącznie 8 punktów. Drużyna uplasowała się na 2 miejscu w turnieju i awansowała do finału wojewódzkiego, w którym wystąpią cztery najlepsze szkoły z Wielkopolski.

Reprezentacja SP Bieganowo zajęła drugie miejsce

Reprezentacja drużyny wystąpiła w składzie: Kacper Adamski, Wojciech Iberflus, Bartosz Gańczak, Wojciech Cyrulewski, Mateusz Szewczak, Filip Paczkowski, Maciej Paczkowski, Franciszek Wawrzyniak, Bogumił Bączkiewicz, Mateusz Musielewski. Trenerem zespołu jest – Marcin Siemiątkowski.

Franciszek Wawrzyniak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju półfinałowego.