Systemy magazynowe – programy ułatwiające pracę

W dzisiejszych czasach ilość towarów, które każdego dnia są odbierane, przechowywane czy wysyłane z różnego rodzaju magazynów jest naprawdę ogromna. Zarządzanie magazynem jest pracą bardzo trudną, wymagającą nie tylko doświadczenia i umiejętności, ale również wsparcia technologicznego. Można je zapewnić, korzystając z nowoczesnych rozwiązań oferowanych na stronie logopakeast.pl. Intuicyjny oraz wysoce zaawansowany pakiet programów pozwala na skuteczne usprawnienie czynności związanych z prowadzeniem magazynu czy procesu produkcji. Do wyboru są dwie spersonalizowane aplikacje, które pozwalają na zarządzanie magazynem oraz znakowanie jednostek logistycznych.

gospodarka 11:51 07-06-2018 0

System zarządzania magazynem – jak działa?

Komputerowy system zarządzania magazynem przeznaczony jest przede wszystkim do magazynów dystrybucyjnych oraz centrów logistycznych różnych branż. To zaawansowane, autorskie oprogramowanie, które może działać całkowicie niezależnie. Steruje ono procesami magazynowymi oraz zapewnia kompleksowe wsparcie w realizacji konkretnych zadań. System śledzi towary i jednostki logistyczne od momentu przyjęcia na magazyn aż do chwili ich wydania.

Oprogramowanie zarządzające skutecznie wspomaga użytkownika w realizowaniu wszystkich procesów poprzez podpowiadanie mu, rejestrowanie oraz kontrolowanie kolejności poszczególnych zadań. Skutecznie obsługuje proste i skomplikowane procesy magazynowe oraz steruje procesami magazynowymi w czasie rzeczywistym, wykorzystując mobilne terminale radiowe z czytnikami kodów kreskowych. Wspomaga także procesy związane z logistyką produkcji.

Program do drukowania etykiet – jak działa?

Oprogramowanie do drukowania etykiet jest niezbędne w procesie znakowania jednostek za pomocą etykiet logistycznych. Aplikacja pozwala na projektowanie etykiet z kodem kreskowym i może być indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta. W zależności od preferencji może ona być wykorzystywana do znakowania automatycznego lub oklejania ręcznego.

Oprogramowanie współpracuje z etykieciarkami oraz drukarkami. Może być zintegrowane z urządzeniami dodatkowymi, np. skanerami kodów kreskowych. Pozwala na zarządzanie systemową bazą produktów.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:51 07-06-2018 0