Spłaszczenie tabeli na szczycie A klasy. Victoria II pokonana przez Czarnych Brzeźno

Przewodzący w tabeli gracze rezerw Victorii zostali w ostatniej kolejce pokonani przez goniących czołówkę Czarnych Brzeźno. W tej chwili trzy czołowe drużyny dzieli tylko różnica dwóch punktów.

piłka nożna 13:55 07-05-20190 0

Mecz od początku przebiegał pod lekkie dyktando gospodarzy, którzy wysokim pressingiem sprawiali wrześnianom duże problemy ze składnym wyprowadzaniem piłki z własnej połowy. Gra Victorii II przy pomocy długich podań niewiele dawała. Czarni do przerwy kilkakrotnie oddali celne strzały z dystansu na bramkę Victorii II, ale za każdym razem w bramce wrześnian dobrze spisywał się Dawid Rudnicki. Rezerwy Victorii najlepszą okazję bramkową miały w 45. min. Po zagraniu Jędrzeja Cichońskiego na 12. metr Dawid Szymański spudłował uderzając piłkę po jej przyjęciu. Wcześniej arbiter mógł pokusić się o przyznanie wrześnianom rzutu karnego po tym jak gracz Czarnych zagrał ręką.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 60. min po dośrodkowaniu piłki z boku boiska i strzale z woleja gospodarze objęli prowadzenie. Wrześnianie musieli śmielej zaatakować przez co narażali się na bardzo groźne kontry. Miejscowi w następnym fragmencie gry mieli przynajmniej cztery okazje do podwyższenia rezultatu. Gol zdobyty przez Czarnych w 75. min definitywnie przesądził o końcowych losach meczu.

- Przegraliśmy zasłużenie. Przeciwnik w tym dniu był od nas lepszy. Mieliśmy duże problemy z konstruowaniem ataków, nie potrafiliśmy z przodu utrzymywać się przy piłce – komentował trener Victorii II Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Rudnicki – Jędraszak, Zdunek, Til, Kiełpiński (80. Staszak) – Wawrzyniak, Radziejewski, Dawid Szymański, Knop (80. Staszak) – Cichoński (70. Klamecki-Cichy) – Dominik Szymański

Klasa A, Czarni Brzeźno – Victoria II Września 2:0 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

13:55 07-05-2019