Solidna dawka rocka na stadionie miejskim w Nekli. Lady Pank nadal w świetnej formie

Mocne rockowe brzmienie zawładnęło uczestnikami koncertu Lady Pank na stadionie w Nekli. Była to gwiazda tegorocznych dożynek powiatowych.

społeczeństwo 05:16 02-09-20191 4

Tuż przed 20.00 niebo nad Neklą pokazywało, że może padać. Jeżeli tak by się stało, a do tego pojawiłyby się błyski wskazujące burzę, wtedy doszłoby do niemal kopii koncertu Lady Pank sprzed siedmiu lat. W 2012 roku jeden z najbardziej znanych rockowych zespołów zagrał na Wrzesińskim Weekendzie Muzycznym w strugach deszczu i przy szalejącej burzy.

Tego scenariusza tym razem udało się uniknąć, co pozwoliło publice na doskonałą zabawę. Nie zawiedli liderzy grupy, czyli wokalista Janusz Panasewicz i gitarzysta Jan Borysewicz. Do tego słynnego duetu dostosowała się reszta zespołu: Michał Sitarski na gitarze, Krzysztof Kieliszkiewicz na gitarze basowej i Jakub Jabłoński na perkusji.

Podczas koncertu nie mogło zabraknąć oczywiście starych, dobrych hitów rockowej grupy. Na otwarcie pojawiła się "Kryzysowa narzeczona". Później przyszedł czas na m.in. "Zamku na piasku", "Zostawcie Titanica" czy "Mniej niż zero". Zespół po ponad godzinnym koncercie jeszcze bisował, czym wprowadził licznie zebraną publikę w totalną euforię.

Przed koncertem udało nam się porozmawiać z Januszem Panasewiczem, wokalistą zespołu. Rozmowę będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "Wiadomości Wrzesińskich".

Thumb jagie%c5%82a

Radosław Jagieła

05:16 02-09-2019