Słaby występ rezerw Victorii. Wrześnianie tracą punkty z zamykającym tabelę drugim zespołem Tulisii Tuliszków

Niedzielny występ rezerwowych zawodników Victorii nie zachwycił. Wrześnianie grali dość nieskładnie, nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bardzo zróżnicowanych wiekowo graczy Tulisii II.

piłka nożna 14:02 09-04-20190 0

W trakcie pierwszej połowy meczu na boisku nie działo się zbyt wiele. Pomimo lekkiej przewagi w polu wytworzonej przez wrześnian dwie szanse na celne trafienie mieli gości z Tuliszkowa. Oba zagrożenia pod bramką Victorii miały miejsce po dalekich dośrodkowaniach piłki z rzutu wolnego w pole karne. W 20. min rezerwy Victorii objęły prowadzenie przy pierwszej swojej szansie bramkowej. Piłkę w siatce gości umieścił Dawid Szymański po znakomitym uderzeniu z ponad 20. metrów. W 25. min nieźle po koźle futbolówkę z kąta uderzył Kacper Łabędzki, ale na wysokości zadania stanął bramkarz Tulisii parując ją na rzut rożny.

Po przerwie nie było zmiany w boiskowym układzie. Gra toczyła się głównie od pola karnego do pola karnego. W 55. min sytuację sam na sam z bramkarzem Tulisii II przegrał Dominik Szymański. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego pod bramkę Victorii goście zdecydowanie domagali się zaliczenia gola. W ich ocenie Marcel Rembowicz wyłapał futbolówkę już za linią bramkową. Chwilę po tym znakomitej szansy bramkowej celnym trafieniem nie udało się zakończyć Dawidowi Szymańskiemu. Ten sam zawodnik w 68. min nie dał rady skierować piłki w światło bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w 72. min przyjezdni zdobyli bramkę na wagę remisu. Jeszcze przed końcem spotkania wrześnianie mieli sporo szczęścia, bo futbolówka uderzona z dość ostrego kąta trafiła w słupek ich bramki.

Victoria II Września zagrała w składzie: Rembowicz (80. Ziółkowski) – Jędraszak, Kmieciak, Wawrzyniak, Kiełpiński – Śniegowski, Radziejewski, Łabędzki, Dawid Szymański, Siwiak – Dominik Szymański (64. Cichoński)

Klasa A, Victoria II Września – Tulisia II Tuliszków 1:1 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

14:02 09-04-2019