Słaby występ rezerw Victorii w meczu kończącym rundę jesienną, wrześnianie pokonani przez Wartę Rumin

Tracąc gola w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry rezerwy Victorii dały się pokonać piłkarzom Warty Rumin. Wrześnianie rozegrali jedno ze swoich słabszych spotkań.

piłka nożna 16:51 12-11-2017 0

Oficjalnie rozgrywki A klasy zakończyły się już. W miniony weekend do rozegrania pozostały jednak jeszcze mecze zaległe. Victoria II zmierzyła się w przełożonym spotkaniu z Wartą Rumin.

Mecz dla Victorii II rozpoczął się najgorzej jak mógł, bo od straty gola już w 30. sek. W pierwszej połowie wrześnianie przeważali, ale niewiele im to przyniosło. Najlepszej okazji do zdobycia bramki nie udało się wykorzystać Kacprowi Łabędzkiemu. Po jego uderzeniu z rzutu wolnego bramkarz Rumina zdołał sparować piłkę na słupek.

Pierwsze minuty po przerwie wskazywały na to, że zdobycie gola przez wrześnian to tylko kwestia czasu. W 52. min doszło do wyrównania po przepięknym trafieniu Macieja Szczublewskiego z dystansu. Potem przez kilka chwil na bramkę Rumina sunęła akcja za akcją, wrześnianom brakowało jednak skuteczności. W 78. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście ponownie objęli prowadzenie. Wrześnianie natychmiast rzucili się do odrabiania strat i sztuka ta im się udała już 3. min później. Po indywidualnej akcji Łabędzkiego i dograniu piłki wzdłuż bramki z bliska do siatki gości trafił Mikołaj Jankowski. W końcówce meczu wrześnianie grali słabo, niedokładnie, bez pomysłu na rozmontowanie szczelnej obrony gości. W 90. min przyjezdni wywalczyli rzut wolny w znacznej odległości od bramki Victorii II. Niestety strzegący bramki wrześnian Patryk Sikora dał się zaskoczyć i piłkarze Warty po chwili mogli się cieszyć z odniesionego zwycięstwa.

Victoria II Września zagrała w składzie: Sikora – Wawrzyniak, Bonalski, Til, Zielonka – Juchacz, Łabędzki, Dawid Szymański (65. Grabarek), Szczublewski (75. Dominik Szymański), Kirkiewicz (68. Błaszak) – Wojciechowicz (46. Jankowski)

Klasa A, Victoria II Września – Warta Rumin 2:3 (0:1)

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

16:51 12-11-2017 0