Skład Zdrowia – pierwszy sklep ze zdrową żywnością we Wrześni

Od niedawna, pod adresem Rynek 11 we Wrześni, działa sklep, w którym pachnie świeżym, rzemieślniczym chlebem. Klienci znajdą tutaj ekologiczną żywność w większości certyfikowaną europejskim znakiem BIO, naturalne kosmetyki, m.in. na bazie oleju konopnego, tradycyjne miody i przetwory, naturalne środki czystości oraz wiele produktów bezglutenowych i niskobiałkowych.

zdrowie 10:04 22-09-2017 7

Poprzez sprzedaż rzemieślniczych i jakościowych produktów, czyli pieczywa własnego wypieku, ziół, miodów, konfitur, produktów bezglutenowych i naturalnych kosmetyków, właściciele promują zdrowy styl życia i odżywiania. Co zainspirowało ich do otwarcia takiego sklepu we Wrześni? 

– 
Coraz większe zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości, bez konserwantów i ulepszaczy – odpowiada przedstawicielka właścicieli, Katarzyna Prus. – Poza tym zmienia się mentalność i świadomość ludzi. Chcemy żyć zdrowo i aktywnie. Spożywanie pokarmów nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne: jesteśmy tym, co jemy! W dzisiejszych czasach nie wystarczy jedynie dbać o walory smakowe potraw i napojów, należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby były dla nas zdrowe – dodaje pani Katarzyna.

Pozycją szczególną w ofercie Składu Zdrowia jest prawdziwy chleb wypiekany według autorskiej, rzemieślniczej procedury, z użyciem zakwasu, pestek dyni i mąki EKO.

– Do tej pory nie zwracałam uwagi na to co jem – mówi mieszkająca w okolicy klientka. – Produkty w mojej kuchni były średniej jakości, ale prowadzę zbyt intensywny tryb życia, aby się na tym skupiać. Pojawienie się Składu Zdrowia zmotywowało mnie do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych i gotowania zdrowo. 

– Jestem zachwycona! Codziennie odbieram świeży chleb, korzystam z produktów naturalnych i po prostu zdrowych. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mogę czuć się lepiej, dzięki temu, co jem. Moje dzieciaki jedzą teraz pyszne słodycze bez dodatku białego cukru, a mąż w końcu ma łatwy dostęp do produktów bezglutenowych – mówi pani Małgorzata, już stała klientka. Skład Zdrowia korzysta ze sprawdzonych oraz starannie wyselekcjonowanych dostawców i producentów. A wszystko po to, aby zadowolić swoich klientów i spełniać ich oczekiwania. 

– Nasi Klienci mają spore wymagania i wiedzą czego szukają. Musimy zrobić wszystko, aby zacząć pozyskiwać Klientów, którzy dopiero zapoznają się z tematem zdrowej żywności i skutecznie ich przekonać do siebie – mówi Katarzyna Prus.Więcej informacji o asortymencie sklepu na stronie www.skladzdrowia.pl oraz pod nr tel. 797 709 276.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

10:04 22-09-2017 7