Siatkarki UKS Olimp cały czas trenują i walczą

Występujące w kategorii młodziczek siatkarki UKS Olimp zakończyły rozgrywki w pierwszej eliminacyjnej rundzie Mistrzostw Wielkopolski. Dodatkowo młode wrześnianki rozpoczęły udział w rozgrywkach Wrzesińskiej Ligi Rekreacyjnej Siatkówki.

siatkówka 20:26 22-11-20200 0

Siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Września działającego przy SSP nr 6 we Wrześni zakończyły pierwszą rundę eliminacyjną Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek. Po rozegraniu trzech turniejów wrześnianki zajęły trzecie miejsce w swojej czterodrużynowej grupie i w następnej rundzie rozgrywek będą walczyć o miejsca 17-32 w Wielkopolsce.

W ostatnim turnieju rozegranym w sobotę, 14 listopada podopieczne trenera Przemysława Motyla wygrały 2:0 z Tarnovią Volleyball Tarnowo Podgórne i uległy 0:2 zespołowi UKS Śmigiel, drużynie, która jest jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek.

- Bardzo dobrze w ostatnim turnieju zaprezentował się cały zespół, a w szczególności: Julia Maćkowiak, Aleksandra Pietrzyk, Amelia Czernielewska i Marcelina Sybilska. W niedzielę, 15 listopada nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz we Wrzesińskiej Lidze Rekreacyjnej Siatkówki. Co prawda nasze zdecydowanie młodsze siatkarki przegrały 0:3 z wyżej notowanymi rywalkami, ale pojedynek był bardzo wyrównany. W ocenie obserwujących mecz nasze reprezentantki pokazały się z bardzo dobrej strony. Jestem bardzo zadowolony z gry swoich podopiecznych i jako trener zgadzam się z tym stwierdzeniem – komentował Przemysław Motyl.

UKS Olimp Września zagrał w składzie: Amelia Czernielewska, Julia Maćkowiak, Marcelina Sybilska, Aleksandra Pietrzyk, Zofia Kalkstein, Maja Malęgowska, Maria Kaźmierczak, Zofia Jastrzębska, Małgorzata Lewandowska, Matylda Miczuga, Patrycja Chołuj i Amelia Kajewska

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:26 22-11-2020