Sara poszukuje nowego domu. Jej pani trafiła do domu pomocy społecznej

Suczka Sara, która została rozdzielona ze swoją panią czeka we wrzesińskim schronisku na nowy dom.

Pomagamy 11:49 12-12-20191 12

To bardzo smutna historia. Pani Aniela, która do niedawna była właścicielką Sary trafiła do domu opieki. Lekarz i pracownicy opieki społecznej uznali, że potrzebuje codziennej pomocy. Pani Aniela nie mogła zabrać ze sobą ukochanej Sary, więc suczka trafiła do schroniska.

– Pani Aniela wie, że nie ma już nadziei, na wspólne życie z Sarą. Rozpacza w swoim pokoiku, do którego zabrał ją pracownik opieki społecznej. Każdego dnia pyta o czworonożną przyjaciółkę i nie znajduje odpowiedzi na te pytania. Każdej nocy tęskni zasypiając ze łzami w oczach i modlitwą o zdrowie nie swoje, ale Sary. Gdyby tylko wiedziała, że Sara ma dobry dom, że jest bezpieczna, że ktoś o nią dba i kocha, choć w namiastce tak jak ona ją kochała, mogłaby walczyć o siebie, zasypiać spokojnie, a może nawet uśmiechać się do wspomnień – mówią wolontariuszki ze Stowarzyszenia Psi-Jaciel.

Sara także bardzo tęskni. Przez pierwsze dni nic nie jadła. Była przerażona skowytem innych psów. Nadal kaleczy do krwi nos próbując wydostać się z kojca. Przyzwyczajona do ciepłego, dobrego domu nie może przystosować się do schroniskowych warunków.

Wolontariuszki poszukują pilnie domu dla suczki.

Sara ma ok. 10–11 lat, ale jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej.

Kontakt w sprawie adopcji:

Ola: 724 135 335

Magda: 665 443 926

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

11:49 12-12-2019