Ruszyło „WW Radio”. Zapraszamy do słuchania i współpracy. To ma być Wasza rozgłośnia!

Od dzisiaj można posłuchać „WW Radia”, czyli ścieżki dźwiękowej dla naszego portalu internetowego. Zaczynamy skromnie, ale plany mamy ambitne.

aktualności 15:46 08-08-2018 49

Zacznijmy od tego, że nie zamierzamy konkurować z żadną stacją radiową nadającą na falach FM. Chcemy przede wszystkim umilić wszystkim czas spędzony na Wrzesnia.info.pl.

Jak każde radio internetowe, „WW Radio” stawia przede wszystkim na muzykę. Nasz profil muzyczny to: pop, rock i muzyka alternatywna, będzie można posłuchać też trochę  bluesa i jazzu. Na disco-polo nie ma co liczyć.

Będą za to przeróżni lokalni wykonawcy, czyli m.in. zespół Milord, wokalistka Joanna Dolata, czy muzyk i wokalista Adam Korzeniewski. Wciąż zbieramy nagrania innych artystów związanych z ziemią wrzesińską.

Póki co, poza muzyką w ramówce jest jeszcze kalendarium, ale już niebawem pojawią się także serwisy informacyjne, sondy uliczne, piosenki na życzenie oraz lista przebojów. „WW Radia” można słuchać zarówno na komputerze jak i smartfonie bezpośrednio na naszym portalu lub TUTAJ.

Oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę! Każdy kto dysponuje nagraniem swojego utworu, lub wykonanego przez siebie coveru może skontaktować się z nami, wtedy umieścimy taki utwór w playliście. Zapraszamy także do współpracy entuzjastów, którzy chcieliby mieć własną audycję w „WW Radio”, muzyczną lub jakąkolwiek inną. Dane do kontaktu poniżej. 

Września ul. Harcerska 19

wwradio@wrzesnia.info.pl

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

15:46 08-08-2018 49