Ruszył finał plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Wrzesińskiego 2017

Znamy już nazwiska 30 osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu plebiscytu Supersołtys Powiatu Wrzesińskiego. O ich wyborze zdecydowali nasi Czytelnicy w głosowaniu SMS-owym oraz za pomocą kuponów.

plebiscyt 11:48 28-07-2017 0

Walczymy dalej! Podobnie jak wcześniej – aby zagłosować na sołtysa, należy wysłać SMS-a pod numer 7148, wpisując w treści Ww.SXX, gdzie „SXX” to symbol danego sołtysa (podajemy go obok ich nazwisk). Z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę wiadomości. Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT.

Na finałową „30” będzie można głosować do 30 sierpnia, do godz. 23.59, za pomocą SMS-ów lub kuponów, które znajdują się w naszej gazecie. Kolejność przedstawionych poniżej sołtysów jest przypadkowa – celowo nie podajemy też liczby zdobytych przez nich punktów. Różnice nie są wielkie i każdy ma jeszcze szanse na zwycięstwo! Punkty uzyskane w pierwszym etapie przechodzą do drugiego.

Przypominamy, że Sołectwo zwycięzcy plebiscytu otrzyma czek na 1500 zł, ufundowany po raz kolejny przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni. Dla najpopularniejszych sołtysów oraz biorących udział w głosowaniu czekają atrakcyjne nagrody: bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie Jubilerskim Wojciuch z Kołaczkowa, tablet od firmy handlowo-usługowej Agrar – zajmującej się środkami ochrony roślin, 3 komplety pościeli z prześcieradłem od firmy Krago White – wykonującej tekstylia hotelowe i restauracyjne, Hotel Kosmowski podarował bony, Bimex spalinową kosiarkę w stalowej obudowie, a supermarkety Intermarché we Wrześni – kosze upominkowe. Firma Multi-Farma z Grzybowa, zajmująca się obsługą rolnictwa, ufundowała telewizor jako nagrodę główną dla głosujących.

Zwycięskich sołtysów nagrodzimy na Dożynkach Powiatowych w Pyzdrach, która odbędą się 3 września. Zapraszamy do zabawy i życzymy szczęścia!

Na zdjęciu powyżej Supersołtys Powiatu Wrzesińskiego 2012 i 2013, Małgorzata Jakubowska z Grabowa Królewskiego

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:48 28-07-2017 0