Ruszamy z Plebiscytem na Najfajniejsze Miejsca Powiatu. Nagrody czekają!

Nie oszukujmy się – nie jesteśmy Sandomierzem, Sopotem, czy Kazimierzem nad Wisłą; nie ma u nas aż tak wielu atrakcji turystycznych, aby co roku przyjeżdżały do nas tłumy turystów z kraju i zagranicy. Nie oznacza to jednak, że nie ma tych atrakcji w ogóle, a jak się zastanowić nieco dłużej, to okazuje się, że jest ich całkiem sporo.

konkurs 12:45 17-06-20200 1

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania w naszym powiecie miejsc szczególnych, takich w których lubimy przebywać, gdzie czujemy się dobrze, takich które z dumą pokazujemy gościom, którzy nas odwiedzają, słowem – tytułowych miejsc fajnych. Czasem będzie to jakiś zabytek lub jego otoczenie, a czasem coś co powstało (lub nadal powstaje) zupełnie niedawno.

Wśród osób, które przyślą nam propozycje ciekawych miejsc, oraz dla biorących udział w głosowaniu przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych prezentów. Nagrodami będą między innymi WEEKENDOWY POBYT W OBIEKCIE KOSPARK W PRZYJEZIERZU czy BON DO RESTAURACJI SOSNOVA W SALOMONOWIE. Głosować będziemy SMS-ami lub na kuponach wyciętych z gazety.

Plebiscyt będzie dwuetapowy:

W pierwszym – do końca czerwca, czyli w numerach „WW” z 19 i 26 czerwca – będziemy tworzyli listę do głosowania, czyli miejsca nominowane przez redakcję oraz Czytelników „WW” – przyjęliśmy zasadę, że z każdej gminy w Plebiscycie mogą znaleźć się maksymalnie 3 miejsca, a z gminy września, która jest największa 5, więc łącznie na liście do głosowania może znaleźć się 17 miejsc. Prosimy o składanie propozycji.

W drugim – od 3 lipca do 29 sierpnia będziemy oddawali głosy.

Wyniki głosowania i szczęśliwców, którym uda się wylosować nagrody i upominki ogłosimy w pierwszym wrześniowym numerze „Wiadomości Wrzesińskich”, czyli 4 września 2020. Bieżące wyniki głosowania będziemy podawali co tydzień w gazecie.

Oto lista miejsc fajnych nominowanych przez redakcję:

Września:

1. Tereny rekreacyjne nad Zalewem Lipówka i Wrześnicą od Psar Polskich przez Park im. J. Piłsudskiego

2. Promenada nad Wrześnicą od ul. Daszyńskiego do ulicy Opieszyn

3. Park Różany na Waltra Łąkach

  • Regulamin Plebiscytu na Najfajniejsze Miejsca Powiatu
  • Thumb tem podsumowanie dai

    Damian Idzikowski

    12:45 17-06-2020