Rozwiń z nami skrzydła do kariery! Firma Paul Haas Poland zaprasza do współpracy

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak buduje się markę i jak tworzy się wielkie rzeczy? A może analizowałeś, jak działają narzędzia jakościowe w firmie o profilu produkcyjnym? Chcemy dzisiaj powiedzieć Ci coś więcej o jednym z nich, takim, które być może wykorzystasz również w zarządzaniu swoim prywatnym życiem.

gospodarka 10:00 08-10-20191 5

Czy Pan Deming jest Ci znany? A może mówi Ci coś skrót PDCA?

Pan William Edwards Deming (ur. 1900–1993), amerykański statystyk, twórca czternastu zasad Deminga, opracował koncepcję, zgodnie z którą ciągłe doskonalenie przebiega w kilku logicznie następujących po sobie etapach. Zaliczają się do nich: planowanie, wykonanie, sprawdzenie oraz działanie (ang. Plan – Do – Check – Act).

Obecnie Cykl Deminga jest jedną z podstawowych metod, pozwalających na pracę nad doskonaleniem i uefektywnianiem jakości.

Jeśli opisane powyżej koło Deminga czy narzędzie Ishikawy zaprezentowane poniżej nie są dla ciebie obcymi narzędziami, to już dziś chciałabym zaprosić Cię do aplikowania do firmy Paul Haas Poland na stanowisko specjalisty ds. jakości, koordynatora projektu bądź opiekuna dostawcy.

Paul Haas Poland to przedsiębiorstwo o międzynarodowej historii, którego głównym trzonem działalności są usługi dla klientów z branży automotive. Jednak nie jesteśmy tylko firmą, która oferuje swoje usługi – jesteśmy przede wszystkim przedsiębiorstwem, gdzie panuje przyjacielska atmosfera, a zadania rozwiązywane są w grupie projektowej, gdzie każdy wnosi swój wkład w tworzenie lepszego jutra.

Jesteśmy dla naszych klientów, ale istniejemy przede wszystkim dzięki nim. W naszej działalności wyróżnić można usługi, w których – z czystym sercem można powiedzieć – jesteśmy specjalistami.

Dosyć jednak samych ogółów, zapraszam Cię do poznania szczegółów naszej codziennej pracy. Znaleźć nas można w centrum Wrześni, a już niedługo naszą ofertę pracy zaprezentujemy na Targach Pracy w marcu 2020 roku w Poznaniu. Szczegóły na stronie internetowej: www.paul-haas.com.

Czym się zajmujemy? Co nas wyróżnia? A przede wszystkim, dlaczego warto na nas postawić?

Wybór naszych usług w zakresie zarządzania dostawcami oraz wsparcia producentów samochodów jest szeroki. Do naszych głównych zadań należą:

• potencjał optymalizacji,

• ocena łańcucha dostawców,

• analiza słabych punktów.

Przeprowadzamy audyty od procesowych wg VDA do audytów produktu, wykonujemy również przekwalifikowania dostawców.

Uczestniczymy w procesie deeskalacji, ustalając plan działań mający na celu doprowadzenie do stanu akceptowalnego przez klienta poprzez stabilizację sytuacji. Jesteśmy również odpowiedzialni za koordynację działań naprawczych, dzięki śledzeniu ich na miejscu oraz analizowaniu uzyskanych rezultatów. Działamy w obszarze reklamacji i ich kosztów. W tym celu korzystamy z analizy przyczyn, kosztów oraz prowadzimy negocjacje cenowe, tak by móc spełnić wymagania swojego klienta.

Wdrażamy oraz zarządzamy bramkami jakościowymi (Q-Gate), szkolimy personel, przeprowadzając zaplanowane warsztaty.

W związku z prężnym rozwojem firmy szukamy specjalistów w dziedzinie jakości do naszego zespołu. Tworzymy grupę zmotywowanych, młodych ludzi, którzy pracując wspólnie tworzą rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego. Różnorodność projektów sprawia, że nasza praca jest pełna wyzwań i nowej wiedzy, którą staramy się poszerzać, tak by móc spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów, z którymi współpracujemy przez długie lata.

WSPÓŁPRACA, JEDNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ, to słowa, opisujące naszą firmę- Paul Haas Poland. 
Nie daj nam na siebie zbyt długo czekać i już dzisiaj prześlij do nas swoją aplikację w języku angielskim bądź niemieckim na adres podany poniżej:bewerbung@paul-haas.com

MATERIAŁ PARTNERSKI

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

10:00 08-10-2019