Rozpoczynamy cykl konkursów z wydawnictwem Czwarta Strona! Do wygrania świetnie książki!

Jesień to idealna pora na czytanie, a nasz nowy konkurs to idealny (i całkowicie bezpłatny!) sposób na zdobycie książek.

kultura 12:08 14-11-2017 10

Niniejszy konkurs odbywać się będzie pod patronatem Czwartej Strony, czyli nowej grupy Wydawnictwa Poznańskiego. Choć oficyna ta działa zaledwie od trzech lat, to już zdążyła ugruntować sobie silną pozycję na rodzimym rynku wydawniczym. Pod tym szyldem publikuje m.in. Remigiusz Mróz, jeden z najbardziej popularnych i płodnych  polskich pisarzy.

Jak sam przyznaje, „jest zwyczajnym facetem, który dziennie musi napisać 10-15 stron i tygodniowo wybiegać jakieś 50km, by czuć się komfortowo”. I właśnie od niego rozpoczynamy nasz cykl konkursów. Na dobry początek mamy dla Was jeden egzemplarz „Czarnej Madonny” R. Mroza. Oto intrygujący opis wydawcy:

Boeing 747 irlandzkich linii lotniczych miał wylądować w Tel Awiwie o trzeciej w nocy. Nigdy nie dotarł na miejsce, a kontakt z maszyną utracono gdzieś nad Morzem Śródziemnym. Na pokładzie znajdowało się 520 osób, w tym narzeczona Filipa, która miała odbyć pielgrzymkę do Bazyliki Grobu Świętego. Przez pierwsze godziny Filip wierzy, że samolot się odnajdzie. Nic nie wskazuje na zamach, straż przybrzeżna nie odnajduje wraku, a co jakiś czas do kontroli lotów dociera sygnał z transpondera. Co stało się z boeingiem? Jaki związek ma jego zniknięcie z podobnymi zdarzeniami? I jakie znaczenie ma obraz Matki Bożej, nazywany Czarną Madonną? Pierwsze odpowiedzi każą Filipowi sądzić, że niewiedza naprawdę jest błogosławieństwem.

Zasady naszych konkursów będą bardzo proste: kto pierwszy, ten lepszy. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: konkursy@wrzesnia.info.pl. W tytule wiadomości należy wpisać zwrot „Czwarta Strona”, a w treści imię i nazwisko. Zwycięzcę ogłosimy poniżej.

Ankieta

Jakie książki powinniśmy rozdawać w naszym konkursie?

AKTUALIZACJA: I już po pierwszym konkursie! Gratulujemy wygranej Pawłowi Słowińskiemu!  Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji przy ul. Kaliskiej 1D od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00. Oczywiście, zachęcamy też do podzielenia się wrażeniami po lekturze. Kolejne konkursy już niebawem!

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:08 14-11-2017 10