Rozgrywki futsalowe w pełni. Niepokonani tylko w pierwszej lidze

W pierwszej lidze rozegrano dotychczas trzy kolejki spotkań. Bez straty punktu pozostają drużyny Capri Lucca i Wooden Villa. Już w tej chwili widać, że stawka drużyn dzieli się na dwie części. Pierwsze cztery zespoły, które walczyć będą o zwycięstwo w lidze i pozostałe trzy, którym o zdobycie punktów w pojedynkach z czołówką tabeli będzie trudno.

piłka nożna 15:04 06-11-20190 0

W ostatniej kolejce pierwszej ligi w pierwszych dwóch meczach pewnie zwyciężali faworyci – Vooden Villa i Capri Lucca. Najciekawszym meczem wieczoru było starcie Ignasiak Sport z Master Sport. Po wielu zwrotach akcji pojedynek zakończył się remisem 3:3.

W drugiej lidze po sześciu kolejkach spotkań nie ma drużyny, która nie straciłaby punktów. Najmniej za sprawą jednego remisu stracił zespół Miskant Centrum Ogrodnicze. W tabeli przewodzi jednak Techpak, który ma o jedno spotkanie rozegrane więcej. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki spotkań. Po dwa zwycięstwa zaliczyły drużyny Miskant Centrum Ogrodnicze i Psary Team. Tabelę z dwoma remisami na koncie zamyka zespół APP.

I liga

Kolejka III

LZS Białężyce/BOB Invest - Wooden Villa 1:10

Capri Lucca - Marzenin 6:2

Ignasiak - Master Sport 3:3

II liga

Kolejka V

Malibu - WKS 0:4

Motoklinika - Sigvaris S.A. 2:0

Psary Team - Fundamenty 3:1

Techpak - DHL Września 3:3

Miskant Centrum Ogrodnicze - Letniaprzygoda.eu 4:1

Kolejka VI

DHL Września - Psary Team 0:8

Fundamenty - Letniaprzygoda.eu 4:3

Techpak - WKS 1:0

Miskant Centrum Ogrodnicze - APP 4:1

Malibu - Sigvaris S.A. 2:8

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

15:04 06-11-2019