Rozdaliśmy vouchery na food trucki. Zlot już w najbliższy piątek pod Karuzelą

Już w najbliższy piątek we Wrześni odbędzie się wakacyjny zlot food trucków. A dziś można było u nas wygrać vouchery na wybrane potrawy!

konkurs 10:28 20-07-20200 0

Zlot w formie rodzinnego pikniku potrwa od 24 do 26 lipca na parkingu przy Galerii Karuzela. Stanie tam kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Będą dania główne, przekąski, desery oraz napoje, w tym piwa, kawy i lemoniady.

– Wszystkie potrawy przygotowywane będą ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce – przekonuje Tomasz Kamyk z agencji Warsaw Public Relations, która zajmuje się promocją zlotu.

Organizatorem zlotu jest Karuzela Handlowa Września oraz organizacja Futraki, która skupia kilkuset właścicieli mobilnych jadłodajni z całej Polski, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Organizatorzy przekazali dla naszych czytelników sześć voucherów na wrzesiński zlot. Każdy upoważnia do odbioru jednego darmowego dania w wybranym food trucku. Bony rozdaliśmy już na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” pierwszym sześciu osobom, które napisały do nas mejle.

Dziękujemy za liczne zgłoszenia i prosimy już nie przysyłać kolejnych.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

10:28 20-07-2020