Rozdaliśmy bony na food trucki. Zlot pod Karuzelą na koniec lata

Już w najbliższy piątek we Wrześni rozpocznie się trzydniowy zlot food trucków na zakończenie lata. A dziś można było u nas vouchery na wybrane potrawy.

aktualności 11:17 21-09-20201 0

Zlot w formie rodzinnego pikniku potrwa od 25 do 27 września na parkingu przy Galerii Karuzela. Stanie tam kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Będą dania główne, przekąski, desery oraz napoje, w tym piwa, kawy i lemoniady.

– Wszystkie potrawy przygotowywane będą ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce – przekonuje Tomasz Kamyk z agencji Warsaw Public Relations, która zajmuje się promocją zlotu.

Organizatorem zlotu jest Galeria Handlowa Karuzela Września oraz organizacja Futraki, która skupia kilkuset właścicieli mobilnych jadłodajni z całej Polski, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Organizatorzy przekazali dla naszych Czytelników 6 voucherów na wrzesiński zlot. Każdy upoważnia do odbioru jednego darmowego dania w wybranym food trucku. Bony przypadły pierwszym sześciu osobom, które napisały do nas mejle. Dziękujemy za liczne zgłoszenia.

Vouchery będą czekać na miejscu w food trucku organizatora pod nazwą Le Mini Lemoniada. Odbiór za podaniem nazwiska.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

11:17 21-09-2020