Rezerwy Victorii z szansą na dogonienie lidera z Goliny na zakończenie jesiennych rozgrywek

Po ostatnim zwycięstwie z Piastem Grodziec gracze Victorii II będą mieli szansę na zrównanie się punktami z liderującą Polonią Golina. Wrześnianie w zaległym meczu będą musieli jednak wygrać z Wartą Krzymów.

piłka nożna 19:31 06-11-2018 0

Wyjazdowy pojedynek z Piastem Grodziec wrześnianie mieli szansę wygrać o wiele wyżej. Niestety w minioną niedzielę nie grzeszyli skutecznością. Na przerwę do szatni drużyny zeszły bezbramkowo remisując. Zawodnikom Victorii II nie udało się trafić do bramki Piasta pomimo sytuacji sam na sam z bramkarzem Jakuba Kwaśnego, Mikołaja Wawrzyniaka i Mikołaja Jankowskiego. Do tego było jeszcze kilka groźnych strzałów z dystansu, po których piłkę udawało się bronić golkiperowi miejscowych.

Bramki w tym spotkaniu zaczęły padać dopiero po przerwie. Prowadzenie dla wrześnian uzyskał w 55. min Dawid Szymański. Na 2:0 w 73. min podwyższył Jankowski. Niestety chwilę później po wygraniu pojedynku sam na sam z Jakubem Ziółkowskim gracz Piasta zdobył kontaktowego gola. Kiedy w 85. min po dalekim wykopie Ziółkowskiego Stanisław Klamecki-Cichy podwyższył na 3:1 wydawało się, że losy meczu są już przesądzone. Niestety już dwie minuty później miejscowi zdobyli gola na 2:3 pozostawiając sprawę wyniku otwartą. W końcówce meczu wrześnianie znaleźli się w sporych opałach, ale zdołali utrzymać korzystny dla siebie wynik.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski - Wawrzyniak, Zdunek, Bonalski, Yarovyi - Krzyżanowski, Dawid Szymański, Radziejewski (60. Cichoński) Kwaśny (80. Staszak) - Dominik Szymański (70. Klamecki - Cichy), Jankowski

Klasa A, Piast Grodziec – Victoria II Września 2:3 (0:0)

19:31 06-11-2018 0