Rezerwy Victorii wygrywają za podwójną stawkę

W tym roku ostatnim powiatowym zespołem, który kończył rundę jesienną były rezerwy Victorii. W zaległym spotkaniu wrześnianie zdobyli niezwykle ważne punkty z sąsiadującymi z nimi w tabeli Czarnymi Wróblewo.

piłka nożna 08:49 07-12-20200 0

Po to żeby w rundzie rewanżowej móc jeszcze myśleć o włączeniu się do walki o utrzymanie w lidze piłkarze Victorii II pojedynek z Czarnymi Wróblewo musieli wygrać.

W niedzielnym pojedynku poradzili sobie nad wyraz łatwo. W 10. min po dośrodkowaniu Dawida Cieślaka pierwszego gola dla Victorii II zdobył Hubert Bartkowski. Pięć minut później po błędzie wrześnian w obronie goście wyrównali.

W 25. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piękne trafienie dla Victorii II tzw. nożycami zaliczył Jakub Bibel. Po upływie kilku minut gospodarze zdobyli kolejnego gola. Po dograniu Cieślaka akcję skutecznie zakończył Jakub Marciniak. W 40. min wrześnianie ustalili wynik do przerwy na 4:1. Po dośrodkowaniu Bibla z rzutu rożnego piłkę głową do bramki Czarnych skierował Patryk Wasela.

Drugą połowę wrześnianie rozpoczęli również znakomicie. W 53. min po podaniu Cieślaka Bartkowski pokonał bramkarza gości w sytuacji sam na sam.

Po upływie godziny gry do głosu doszli przyjezdni. Najpierw piłka uderzona z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę wrzesińskiej bramki. Potem bramkarz Victorii II – Marcel Rembowicz instynktownie obronił piłkę uderzoną z bliska. W 76. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego autorem trafienia samobójczego stał się Tymoteusz Graczyk. Dwie minuty później goście zdobyli kolejnego gola doprowadzając do stanu 3:5. W obozie gospodarzy zrobiło się nieco nerwowo. Wynik meczu na 6:3 w 87. min, po przeprowadzeniu indywidualnej akcji, ustalił Cieślak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Rembowicz – Wawrzyniak (55. Graczyk), Czerniak, Zdunek, Kolski – Marciniak (70. Ziarkowski), Wasela (60. P. Grabarek), Bibel (46. Kmieciak), Cieślak (90. Staszak), Bartkowski (88. N. Szymański)

Klasa okręgowa, Victoria II Września – Czarni Wróblewo 6:3 (4:1)

08:49 07-12-2020