Rezerwy Victorii bliskie sukcesu

Po bardzo wyrównanym pojedynku rezerwy Victorii nieznacznie uległy Orkanowi Jarosławiec. Z przebiegu meczu wrześnianie zasłużyli przynajmniej na zdobycie jednego punktu.

piłka nożna 11:41 27-09-20200 0

Od początku meczu piłkarze Orkana częściej znajdowali się w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynikało. Gracze Victorii II po wyprowadzeniu kontr dwukrotnie mogli pokusić się o zdobycie gola. W 10. min po groźnym strzale Huberta Radziejewskiego futbolówka przeszła nieznacznie obok słupka bramki gospodarzy, a kilka minut później piłka uderzona z dystansu przez Jędrzeja Staszaka obroniona została przez bramkarza Orkana. W 32. min padł gol na wagę meczu. Zawodnik gospodarzy pokonał strzegącego bramki wrześnian Jana Perzyńskiego w sytuacji sam na sam. Dwie minuty później bramkarz Victorii II uratował swój zespół przed utratą drugiego gola.

Przez długi czas po przerwie gra toczyła się w strefie środkowej boiska. Żadnej ze stron nie udawało się wypracować sytuacji strzeleckich. W ostatnim kwadransie pojedynku wrześnianie śmiało zaatakowali stawiając wszystko na jedną kartę. Przyniosło to dwie okazje do doprowadzenia do remisu. W 80. min pojedynek sam na sam z bramkarzem Orkana przegrał Radziejewski. Chwilę po tym futbolówka uderzona z dystansu przez Kacpra Łabędzkiego sparowana została przez golkipera miejscowych na poprzeczkę, a potem wybita przez obrońcę.

- Jestem zadowolony z postawy drużyny. Po raz pierwszy grając na wyjeździe pokazaliśmy charakter nie załamując się stratą gola. Z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na przegraną. Przynajmniej należał się nam jeden punkt – oceniał trener Victorii II Tomasz Krzyżkowiak.

Victoria II Września zagrała w składzie: Perzyński – Jędraszak, Czerniak, Til, Wawrzyniak – Radziejewski, Kmiecik, Łabędzki, A. Grabarek – Cichoński (47. E. Szymański) – Staszak (78. Nowicki)

Klasa okręgowa, Orkan Jarosławiec – Victoria II Września 1:0 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

11:41 27-09-2020