Rezerwy Victorii bez punktu

Graczom rezerw Victorii nie udało się wykorzystać atutu własnego boiska i wzmocnienia zawodnikami z pierwszego składu w pojedynku inaugurującym rozgrywki z Avią Kamionki. O porażce wrześnian zadecydowała głównie ich słaba postawa do przerwy.

piłka nożna 08:33 11-08-20200 0

Pierwsza połowa meczu przebiegała dla wrześnian bardzo niepomyślnie. Pomimo tego, że zawodnicy rezerw Victorii stworzyli sobie kilka okazji strzeleckich za każdym razem brakowało im skutecznego wykończenia akcji. Goście pod tym względem okazali się bezwzględni zdobywając do przerwy aż trzy gole. Dwa po indywidualnych błędach wrześnian w obronie.

Rozmowa z trenerem w przerwie i zmiana ustawienia na boisku przyniosły zdecydowane polepszenie gry gospodarzy w drugiej części meczu. W 57. min po dośrodkowaniu Macieja Szczublewskiego pierwszego gola dla Victorii II zdobył Dawid Szymański. Bramka zdobyta na 2:3 przez Dawida Szymańskiego po ponownym dograniu Szczublewskiego pozwoliła myśleć graczom rezerw o doprowadzeniu do remisu. Pomimo kilku okazji sztuka ta im się jednak nie udała.

Victoria II Września zagrała w składzie: Perzyński – Nowicki (80. Majewski), Czerniak, Jędraszak, A. Grabarek (46. Dominik Szymański) – Szczublewski, Łabędzki (75. P. Grabarek), Wasela, Krzyżański – Radziejewski – Dawid Szymański

Klasa okręgowa, Victoria II Września – Avia Kamionki 2:3

08:33 11-08-2020