Remis budzący pewien niedosyt. Rezerwy Victorii dzielą się punktami z Wartą Kramsk

Wydawało się, że walczący na własnym boisku gracze rezerw Victorii w meczu z zajmująca przedostatnią pozycję w tabeli Wartą Kramsk powinni pokusić się o zdobycie komplet punktów. Boiskowe wydarzenia pokazały, że podział punktów nie krzywdzi żadnej z drużyn.

piłka nożna 15:21 21-05-20180 0

Po kontrze przeprowadzonej w 5. min goście z Kramska mieli swoją jedyną okazję strzelecką do przerwy. Znakomicie spisał się jednak w tym momencie bramkarz Victorii II Jakub Ziółkowski broniąc w sytuacji sam na sam. W dalszym fragmencie gry inicjatywa na boisku należała do wrześnianian, którym nie udawało się jednak wypracować zbyt wielu okazji do zdobycia gola. W 21. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na to, aby trafić do bramki Kramska z bliska minimalnie spóźniony okazał się Robert Zdunek. W 25. min wrześnanie objęli prowadzenie. Z piłką w polu karnym Warty znalazł się Maciej Szczublewski pokonując bramkarza gości strzałem z ostrego kąta. Kolejną godną odnotowania okazją strzelecką w tym meczu było uderzenie Dominika Szymańskiego z 38. min, po którym futbolówka przeszła nieznacznie obok słupka bramki przyjezdnych.

Przerwa lepiej wpłynęła na gości, którzy przez kilkanaście minut dominowali na boisku. Pozwoliło im to na doprowadzenie do wyrównania w 55. min po strzale z bliska. Potem znowu przez kilkanaście minut nie było żadnych okazji strzeleckich z obu stron. W 71. min bramkarz Warty kompletnie zlekceważył strzał Kacpra Jagodzińskiego z ponad 30. metrów, po którym futbolówka trafiła w słupek jego bramki. Potem wrześnianie dwukrotnie mieli okazję do zdobycia gola po uderzeniach z rzutów wolnych tuż zza linii pola karnego gości. Za pierwszym razem strzał Brajana Wojciechowicza został zablokowany, a za drugim futbolówkę nad poprzeczką posłał Mikołaj Wawrzyniak. W 87. min przyjezdni zdołali umieścić piłkę w bramce Victorii. Ich radość przerwała decyzja arbitra, który gola nie uznał z powodu faulu na obrońcy wrześnian.

Victoria II Września zagrała w składzie: Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski, Zdunek, Yarovyi - Szczublewski, Jagodziński, Grabarek, Dawid Szymański (19. Til), Zielonka (46. Ł. Kirkiewicz) – Dominik Szymański (65. Wojciechowicz), (79. Cichoński)

Klasa A, Victoria II Września – Warta Kramsk 1:1 (1:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

15:21 21-05-20180 0