Rekordy, wsparcie i niedzielny bój. Pomarańczowi chcą dopełnić dzieła

Po sobotnim triumfie nasi siatkarze już w niedzielę będą musieli potwierdzić swoją klasę. Tylko drugie zwycięstwo nad Stalą Nysa ustawi nas w lepszej sytuacji w pierwszej rundzie play-off.

siatkówka 13:07 25-02-2018 0

Sobotni mecz był nie tylko widowiskiem co się zowie. Przyniósł też ze sobą klubowy rekord. Do momentu kontuzji to Marcin Iglewski szczycił się największą liczbą rozegranych pierwszoligowych meczów w pomarańczowych barwach. Miał ich na koncie 115. Po meczu ze Stalą na pierwsze miejsce w tej klasyfikacji wyszedł Damian Dobosz (116). Tego samego dnia do elitarnego Klubu 100 wszedł też Mateusz Jasiński.

Damian Dobosz jest też rekordzistą w wyjściach w pierwszej szóstce. Trenerzy do gry od pierwszego gwizdka desygnowali go przez pięć sezonów już 102 razy.

Niedzielny mecz ze Stalą nie będzie łatwy. Na siatkarzy z Nysy padły gromy z ust ich kibiców tuż po pojedynku. Siatkarze trenera Piotra Łuki zechcą zrobić wiele, by zrehabilitować się w oczach swoich fanów. Wrześnianie też wiedzą, że rozegrać dzień po dniu tak dobre spotkanie nie jest sprawą prostą. Jeżeli jednak do ostatniej minuty nie zabraknie determinacji, takiej, jaką widać było na twarzach pomarańczowych w sobotę, to o zwycięstwo powinniśmy być spokojni.

Podopiecznym Mariana Kardasa potrzebne jest wsparcie trybun. Musimy przekrzyczeć głośnych fanów z Nysy, a do tego potrzebne są setki gardeł. Zapraszamy do hali!Ci, którzy nie będą mogli wyrwać się z domu, albo przebywają poza Wrześnią, zobaczą mecz w sieci. Transmisja będzie dostępna pod adresem www.tvcom.pl.

2. mecz I rundy play-off

niedziela, 25 lutego, hala ul. Słowackiego

17.00 APP Krispol – AZS Stal Nysa

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

13:07 25-02-2018 0