Regionalny Pojedynek Sportowy Mieszkańców Wsi i Sołtysów, czyli kultowa impreza w Bieganowie już w niedzielę!

Stowarzyszenie „Wielkopolscy Bieganie” Grupa Odnowy Wsi Bieganowo, Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zapraszają na XIX Regionalny Pojedynek Sportowy Mieszkańców Wsi i Sołtysów w Bieganowie, który odbędzie się 17 czerwca o godz. 15.00 na boisku sportowym.

społeczeństwo 11:48 12-06-20180 2

Organizatorzy zaplanowali następujące atrakcje:

Ankieta

Czy weźmiesz udział w 19. Regionalnym Pojedynku Sportowym Mieszkańców Wsi i Sołtysów, które odbędzie się 17 czerwca w Bieganowie?

Konkurencje dla drużyn

Rzut beretem, sztafeta z miotłą, wbijanie gwoździ w pal, rzut kaloszem pań, rzut kaloszem panów, gra w kości, konkurencja dla seniorów, (50+), bieg w workach, przeciąganie liny, toczenie beczki,

Główny organizatorem w Bieganowie jest Agnieszka Frąckowiak

Konkurencje dla sołtysów

Jazda żółwia na rowerze, rzut lotką do tarczy, gra w kości – konkurencja, rzut kaloszem do celu, quiz wiedzy o samorządzie, sporcie, zdrowiu, Unii Europejskiej.

Niezależnie od wyników i miejsc zajętych w klasyfikacji wśród drużyn i sołtysów zostaną rozlosowane Nagrody Sołtysa, tzn. 2 pakiety sprzętów, akcesoriów sportowych, po jednym dla wylosowanej drużyny i wylosowanego sołtysa.

Inne atrakcje

Zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn.Animacje dla dzieci, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki (formowanie baloników na zwierzątka), bańki mydlane, gry-zabawy-konkursy(nagrody rzeczowe i słodycze), w których mogą uczestniczyć wszystkie chętne dzieci.

Stół Wiejska Chata: Spółdzielnia Mleczarska  zaproponuje gzikę wrzesińską, jogurty, maślanki, ponadto: chleb ze smalcem, napoje, piwo.Grochówka dla wszystkich uczestników imprezy. Prezentacje OSP Kołaczkowo.

Tadeusz Tomaszewski stale obecny na imprezie w Bieganowie

Patronem honorowym jest Krystyna Łybacka, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

11:48 12-06-20180 2