Przystępny, pewny siebie, przygotowany. Władysław Kosiniak-Kamysz we Wrześni

– Wierzę, że wygram walkę o prezydenturę – powiedział na spotkaniu z wyborcami we Wrześni poseł i prezes Zarządu Krajowego PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

społeczeństwo 15:29 07-02-20204 51

Spotkanie z szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego odbyło się 7 lutego w Restauracji Aleksandra przy udziale kilkudziesięciu osób. Wśród nich byli lokalni i regionalni działacze PSL-u, samorządowcy oraz dziennikarze paru ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Wszyscy z uwagą słuchali tego, co mówił kandydat na prezydenta. A ten mówił dużo i konkretnie. Nie stronił także od odpowiedzi na pytania, nawet te najtrudniejsze typu: „Dlaczego donosicie na Polskę do Unii Europejskiej?”

Podczas spotkania doszło do dość kłopotliwej sytuacji z udziałem starosty Dionizego Jaśniewicza. Gdy jedna z uczestniczek zapytał W. Kosiniaka-Kamysza o jego stosunek do wielkich ferm hodowlanych, ten odpowiedział, że bardziej opowiada się za mniejszymi rodzinnymi hodowlami i jest pewien, że sprawa budowy fermy w Kawęczynie skończy się pomyślnie dla mieszkańców.

– Jestem pewien, że radni miejscy oraz obecny tutaj pan starosta tego dopilnują – stwierdził szef PSL-u. Właśnie w tym momencie uczestnicy głośnymi pomrukami wyrazili swoje niedowierzanie i niezadowolenie.

Co jeszcze działo się na spotkaniu? Jak Władysław Kosiniak-Kamysz zamierza wygrać walkę o najważniejszy urząd w Polsce? Co sądzi o lokalnych strukturach PSL? Jak zamierza uzdrowić służbę zdrowia i czy podpisałby ustawę pozwalającą na wzrost cen mięsa? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć w najbliższym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”. tymczasem zapraszamy do udziału w ankiecie prezydenckiej.

Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Thumb zrzut ekranu 2016 12 30 o 12.21.24

Dorota Tomaszewska

15:29 07-02-2020