Przyjdź na kabaret i pomóż Julce

W niedzielę 16 grudnia o 16.00 i 18.00 w sali widowiskowo - kinowej w Pyzdrach zostanie zorganizowane charytatywne show „Gramy dla Julki”.

Pomagamy 09:30 13-12-20180 0

Wystąpi w nim Bardzo Nieformalna Grupa Artystyczna, w składzie której są urzędnicy i samorządowcy z Kołaczkowa i Pyzdr. Artyści pod kierownictwem Jakuba Liberkowskiego zagrają dla publiczności skecze kabaretu Potem. Na scenie zobaczymy m.in wicestarostę Waldemara Grzegorka, burmistrza Przemysława Dębskiego, przewodniczącą rady gminy Kołaczkowo Danutę Grabowską, grupę uczniów oraz strażaków z Pietrzykowa. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony dla 3-letniej Julii Bernat z Pietrzykowa-Kolonii. Rok temu stwierdzono u niej białaczkę limfoblastyczną. Po długotrwałym pobycie w szpitalu, dziewczynka wróciła do domu, jednak to nie koniec kosztownego leczenia.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia u artystów, CKSiP w Pyzdrach oraz w zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pietrzykowie. Organizatorzy informują, że bilety będzie można kupić przed przedstawieniami.

Dodatkowo zostanie przygotowany kiermasz ciast, na którym będzie można kupić wypieki Koła Gospodyń Wiejskich w Pietrzykowie i przedszkola Bajkowy Świat w Pyzdrach.

Oto zaproszenie wideo burmistrza Przemysława Dębskiego: 

Thumb grobelny 1

Sławomir Grobelny

09:30 13-12-2018